איבדה את בעלה ובנה בתאונה ומתחננת לגנבים: "החזירו לי את תמונות יקיריי"

לפני כחודש איבדה דינה אכדרי את בעלה ואת בנה, שנדרסו למוות שעה שצעדו בצד הכביש. שלשום נגנב ממנה מחשב, ובו התמונות האחרונות של המשפחה המאושרת יחדיו. עכשיו דינה פונה ללב הפורצים: "תנו לי את התמונות בחזרה. זה כל מה שאני מבקשת"

"זה הדבר היחידי שאני רוצה כרגע. לא רוצה כלום. אני רוצה את התמונות. בבקשה" - גם הזיכרונות שנשארו לדינה אכדרי מבעלה ובנה, נלקחו ממנה.

פחות מחודש לאחר שבעלה אריה בן ה-51, ובנה עידו בן ה-24 מתו בתאונת דרכים, פרצו גנבים לבית המשפחה ולקחו מכל הבא ליד. "חזרתי הביתה ברבע לארבע וחשכו עיניי", משחזרת דינה. "כל הבית היה הפוך. הם נכנסו מפה וטיילו להם בבית. והנה הפלאפון המרוסק של עידו שמתוכו הוציאו את כרטיס ה-SIM ולקחו אותו".

הפורצים גם לא פסחו על המחשב של המשפחה, בו נשמר התיעוד האחרון שלהם ביחד. "אלה התמונות האחרונות שעשינו ביחד בכלל, ואני רוצה אותן", מתחננת דינה. "אני מבקשת אותן חזרה. חוסר הרגישות הזה להיכנס לבית של אבלים. המכה הזאת סחררה אותי מחדש. תנו לי לצאת מזה. עוד לא הגענו לשלושים אפילו".

עכשיו דינה מקווה שאחד הגנבים יחליט לגלות קצת רגישות וישיב לה את הזיכרונות היקרים מבנה ובעלה. "בבקשה, רק את התמונות שלי תנו לי", היא מבקשת. "זה הכול. זה מה שאני מבקשת. לא יותר. את התמונות".

סטה ממסלול ופגע באב ובבן

התאונה הקטלנית אירעה, לאחר שנהג הרכב המסחרי, תושב אחד הכפרים בגליל בן 41, ככל הנראה נרדם במהלך הנסיעה, סטה ממסלולו והתנגש בהולכי הרגל.

לטענת הנהג, הוא נסע בכביש 70 מכיוון דרום לצפון. בשלב מסוים, כשעבר סמוך ליישוב אליקים, הרגיש כי מכוניתו פגעה בדבר מה בחוזקה, אבל לא הצליח לראות סביבו דבר. מודאג הוא התקשר למשטרה, ודיווח שפגע בעצם לא מזוהה.

שוטרים שהגיעו למקום החלו לסרוק את האזור במטרה לגלות במה פגע הנהג. הם חשבו שימצאו שם גלגל או אולי בעל חיים שנקלע לנתיב הנסיעה. אולם למרבה הצער, כעבור זמן קצר גילו השוטרים במרחק 100 מטרים מהמכונית גבר מוטל בתעלה שבצד הכביש כשסימני חבלה על גופו. תוך זמן קצר הבינו כי הגבר כבר לא בין החיים.

צוות של מד"א שהגיע למקום ניסה לבצע בו פעולות החייאה, אך נראה שהפגיעה הקשה שספג והזמן הרב יחסית ששכב בתעלה לא הותירו לו סיכוי רב, והצוות נאלץ לקבוע את מותו. מאוחר יותר, נמצאה גם גופתו של הבן, מוטלת ללא רוח חיים בצד הכביש.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק