הזוכה בלוטו עדיין לא דרש את הפרס

הלילה פורסמו המספרים שהפכו ישראלי למיליונר בהגרלה הגדולה ביותר בהיסטוריה של הלוטו. זוכה אחד גרף את הסכום הראשון של 40 מילון שקלים, אך עדיין לא הגיע לדרוש את הפרס. נציג מפעל הפיס קרא לבר המזל להגיע למשרדי החברה: "אדוני, גילית את הזכייה, תגיע ואל תחכה"

לפחות ישראלי אחד לא מפסיק לחייך. אחרי כחודשיים ללא זוכה, הצליח מאושר בודד לנחש את ששת המספרים בלוטו וגרף לכיסו 40 מיליון שקלים. אומנם לא מדובר בפרס הענק של 80 מיליון השקלים ב"דאבל-לוטו", אבל קשה להאמין שהוא מעז להתלונן. גם בפרס השני לא היה צורך לחלוק, ומיליון שקלים יועברו למהמר אחד.

למרות ההתרגשות הרבה מרגע פרסום התוצאות, הזוכה היחיד בפרס האגדי עדיין לא הגיע לדרוש את הכסף. למפעל הפיס אין מידע אודות התחנה בה מולא הטופס המנצח, או פרטים על זהותו של הזוכה וזאת כדי למנוע כל אפשרות לזיופים.

נציג מפעל הפיס קרא הבוקר לזוכה המאושר להגיע למשרדים ולקבל את המגיע לו, "אדוני, גילית את הזכייה, תגיע ואל תחכה". עוד הוסיף כי ישנן סיבות שונות הגורמות לזוכים להתמהמה עם קבלת הפרס. "לפעמים הזוכים מגיעים בשעות הבוקר המוקדמות, אך לעיתים הם מנסים לדחות את החשש מפרסום ומחכים יום יומיים", אמר נציג החברה.

אולי אתם הזוכים המאושרים?

סכום הזכייה הנוכחי הוא הגבוה ביותר בו זכה אדם יחיד מאז הקמתו של מפעל הפיס. הפעם האחרונה בה הוגרל סכום כזה היה לפני קצת יותר משנה, אז זכתה אישה אחת ב-40 מילון שקלים ב"דאבל לוטו".

המספרים הזוכים הלילה בהגרלת הלוטו הגדולה בהיסטוריה הם: 30, 21, 31, 25, 23, 33 והמספר החזק הוא - 2. החל מיום ראשון הבא חוזרים לפרופורציות. הפרס הראשון, כמה מאכזב, יסתכם ב-5 מיליון בלבד.

ממפעל הפיס נמסר הלילה כי לקופת הפיס הוכנסו 43 מיליוני שקלים ממכירות ההגרלה ו-320 מיליוני שקלים ממכירות בכל סדרת ההגרלות (18 הגרלות).

עוד נתונים: 870 אלף טפסים נמכרו לפני ההגרלה הערב. מתחילת הסדרה נמכרו 7.8 מיליון טפסים. בסך הכל נמכרו בהגרלה כ-10 וחצי מיליון טבלאות. דקת המכירה הגבוהה ביותר בה נמכרו 92 אלף שקלים היא הלילה ב-21:20.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק