בת הים בקריות משגעת את התיירים

בקריית ים עדיין מסרבים להירגע מ"ביקורה" של הנימפה המסתורית. מאז הדיווחים על הגחתה למפרץ חיפה, הפכה העיר, לטענת העירייה, לאטרקציה תיירותית של ממש. מבקרים מארה"ב פקדו את המקום, שלפו שופר וביקשו מהיצור המסתורי להיחשף

השופר יוציא את בתולת הים? (AP)

חודש לאחר הדיווחים על בתולת הים שנטשה את עולם האגדות והחליטה להשתקע במפרץ חיפה, קוצרים בקריית ים את הפירות מהרעש התקשורתי.

"בשבועות האחרונים הפכנו למוקד עלייה לרגל של תיירים המגיעים לטיילת", מכריז בגאווה דובר העירייה, נתי קיי-זילברמן. "רק בשבת האחרונה התארחה במקום קבוצה מארה"ב. הם תקעו בשופר ופתחו בקריאות לבתולת הים שתצא".

במקביל לשטף הסקרנים שפוקד את הטיילת ומתרשם מהפסל לכבוד הנימפה, בוחנים בעירייה תמונה שצולמה על ידי תושבת האזור, ובה, לטענתה, מונצחת היפהפייה המסתורית. "העברנו את הצילום לבדיקה מקצועית", מאשר הדובר. אך עדיין נראה שדרכה של הצלמת לפרס המובטח של מיליון דולר - עדיין רחוקה. "זה עשוי להיות קצת בעייתי", מסתייג קיי-זילברמן. "כיוון שהתמונה בכלל לא צולמה בקריית ים".

"אישה עירומה יושבת על המזח"

החל מחודש אוגוסט האחרון מסתובבות בקריית ים שמועות עקשניות על בתולת ים בהירת שיער ששוחה בין הגלים וצצה מדי פעם בחוף הצפוני. בעירייה קפצו על ההזדמנות, והציעו  פרס של מיליון דולר למי שיביא הוכחה להימצאותה.

"הייתי עם חברים כשלפתע הבחנו באישה עירומה יושבת על המזח באופן מוזר", סיפר לעיתון 'ישראל היום' שלמה כהן, תושב העיר בן 60. היא נראתה מאוד משונה, אז היא משכה את תשומת לבנו".

ראיתם את בתולת הים וברצונכם לשתף אותנו? שלחו לנו את התמונה במייל האדום.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק