ההרוגים בהרצליה: שני חברים מיהוד

שני צעירים מיהוד, עזרא ירמיהו ותומר אברהם נהרגו בתאונת דרכים במחלף הסירה בהרצליה. צוות של מד"א ירקון נאלץ לקבוע את מותם. מחקירה ראשונית עולה כי הם התנגשו עם הקטנוע במעקה הבטיחות במחלף, בעת שנסעו מכיוון כפר שמריהו. המשטרה בודקת את נסיבות התאונה

אסון בכביש: שני רוכבי קטנוע  נהרגו הבוקר בתאונת דרכים קטלנית במחלף הסירה בהרצליה. ככל הנראה מדובר בתאונה עצמית ולא היו מעורבים כלי רכב נוספים. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

צוות של מד"א ירקון שהוזנק הבוקר למחלף הסירה נאלץ לקבוע את מותם של הצעירים תושבי יהוד: עזרא ירמיהו, בן 24, ותומר אברהם, בן 26. מחקירה ראשונית עולה כי הם התנגשו עם הקטנוע במעקה הבטיחות במחלף, בעת שנסעו מכיוון כפר שמריהו.

שכבו רחוק מהקטנוע

"אנחנו קיבלנו קריאה במחלף הסירה לכיוון צפון", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט רוית שלו, פראמדיקית שהוזנקה לזירה. "ראינו שני רוכבי קטנוע שוכבים על הכביש, לא קרובים אחד לשני", מוסיפה שלו שאף ציינה כי להערכתה הצעירים היו במרחק גדול מהקטנוע עצמו.

עוברי אורח ניסו לבצע באחד מההרוגים פעולות החייאה עד להגעת צוותי מד"א. ההרוג השני היה מוטל על הכביש עם פגיעות קשות מאוד. "כשהגענו למקום ביצענו את הבדיקות הקבועות", מספרת שלו, "לא היה להם דופק או נשימה והמוניטור קבע לצערנו את מותם".

אתמול נהרג רוכב אופנוע בתאונה סמוך לבית אל מפגיעת רכב גנוב שנהגו נמלט מהמשטרה. עוד אתמול, נהרג אדם נוסף בחלקו הצפוני של כביש 6 ושלושה נפצעו, אחד קשה, בתאונה סמוך לעירון.

האירוע בו נהרג האופנוען התרחש בשעות הבוקר המוקדמות. במהלך סיור משטרתי זוהו שני כלי רכב חשודים, שבמהרה פתחו במנוסה במטרה לברוח מניידת המשטרה. במהלך המרדף ביצע אחד מכלי הרכב הגנובים פניית פרסה במקום אסור. במהלך הפנייה פגע הנהג בעוצמה ברוכב אופנוע שבא מולו - והרג אותו במקום.

כמה שעות מאוחר יותר, בצפון, אירעה תאונת דרכים קטלנית נוספת בה היו מעורבים שני כלי רכב. אדם בשנות ה-40 לחייו נהרג בתאונה שהתרחשה בכביש 6 באזור יקנעם. בנוסף, נפצעה צעירה באורח קשה, ושני בני אדם נוספים נפצעו קל בתאונה.

בתחילת השבוע נהרגו חמישה בני אדם בתאונת דרכים ליד ג'נין, בעת שחזרו מחגיגות הרמדאן.
אם ושתי בנותיה מהכפר יפיע שבגליל הגיעו בשעות הערב יחד עם הגבר הנוסף, ככל הנראה קרוב משפחתן, לבקר קרובי משפחה בעיר הפלסטינית כדי להשתתף בארוחת שבירת צום הרמדאן.

בדרכם למקום התנגשו חזיתית עם מכוניתן במונית. מעוצמת ההתנגשות נהרגו חמשת הנוסעים ונהג המונית נפצע בינוני עד קשה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק