צעיר נהרג בהתהפכות מלגזה בקריות

תאונת עבודה מחרידה בקריות: צעיר תושב טמרה בשנות בן 22 נהרג כאשר המלגזה עליה עבד בחנות ירקות התהפכה ומחצה אותו למוות. 3 צוותי כיבוי אש חילצו את גופתו, צוות מד"א קבע את מותו במקום. המשטרה ומשרד העבודה פתחו בחקירה ראשונית לבירור נסיבות האסון. זה המקרה השלישי של מוות בתאונת מלגזה בחודש וחצי האחרון

מוות מחריד בקריות. צילום ארכיון (חדשות 2)

אסון בקריות: צעיר בשנות ה-20 לחייו נהרג כאשר מלגזה שעליה נהג התהפכה מסיבה לא ידועה - ומחצה אותו למוות.

האירוע התרחש כאשר הצעיר, תושב טמרה, נהג במלגזה במהלך עבודתו בחנות הירקות 'הגדול מכולם' ברחוב "חלוצי התעשייה", סמוך לקריית אתא. מסיבה שעדיין לא ברורה, הצעיר איבד שליטה על המלגזה, והיא התהפכה עליו באופן שלא הותיר לו כל סיכוי.

צוותי חילוץ של מכבי האש וכן צוותי הצלה הוזעקו למקום, אך לא נותר להם אלא לחלץ את הגופה הלכודה ולקבוע את מותו של הצעיר במקום. "מיהרנו לחנות בעקבות קריאה שישנו לכוד מתחת למלגזה", נמסר מכיבוי אש חיפה, "יצאנו עם צוות החילוץ שלנו למקום, אך לצערנו חילצנו רק גופה".

קצין המבצעים של זק"א באזור הצפון, חזקי פרקש, שהגיע למקום, אמר בשיחה עם חדשות 2 כי "שוב אנו מטפלים בתאונת עבודה שהייתה יכולה להימנע, לצערנו מדובר באירוע טרגי שבו אדם קיפח את חייו"

משטרת מרחב חוף פתחה בחקירה ראשונית של נסיבות התאונה. גם במשרד העבודה תיפתח חקירה באשר לנסיבות שהובילו למוות הטרגי.

זוהי תאונת המלגזה הקטלנית השלישית במהלך התקופה האחרונה. לפני כשבועיים נהרג פועל שנמחץ תחת מלגזה במושב רמות שבצפון. לפני כחודש וחצי נהרג פועל מירוחם שגם הוא נמחץ תחת המלגזה עליה עבד.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק