התנגש במשאבה - ותחנת הדלק בערה

מכונית התנגשה במשאבת דלק בתחנת פז על כביש החוף ליד נתניה. כתוצאה מההתנגשות התלקחו שתי מכוניות ומשאבת הדלק, והאש התפשטה במהירות. "כל התחנה נדלקה", תיאר לחדשות 2 באינטרנט עד ראייה

הרכב התנגש במשאבה. התחנה התלקחה (ארכיון) (גדי איידלהייט)

נתניה בוערת: מכונית פרטית התנגשה הערב במשאבה בתחנת דלק בכביש החוף, סמוך למחלף נתניה. במקום פרצה שריפה גדולה, והכביש נחסם לתנועה. שני בני אדם נפצעו קל.

התאונה, שבה היו מעורבות שלוש מכוניות, התרחשה בתחנת "פז". אחת המכוניות הועפה בעצמה לעבר משאבת הדלק, מה שגרם לאש להתפרץ. שתיים מהמכוניות התלקחו ועלו באש, שהתפשטה גם לשאר התחנה.

כוחות רבים של משטרה, מד"א וכוחות כיבוי הגיעו למקום. הם חילצו את הפצועים ווידאו שלא נותרו לכודים במכוניות. אחרי דקות ארוכות הצליחו ארבעה צוותים של כוחות הכיבוי להשתלט על האש.

"נמנע אסון כבד מאוד"

"התחלנו בפעולת כיבוי משולבת וביקשנו מהעובדים לנתק את המשאבות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ראש המשמרת של הכבאים, רשף-משנה נתן אהרון. "סמוך למשאבה עמדה מכלית תדלוק והיה חשש שהאש תתפשט. הכוחות הצליחו למנוע את התפשטות השריפה לכיוון המכלית".

מפקד שירותי הכבאות, טפסר יצחק שילן. אמר כי "נמנע פה אסון כבד מאוד. זה יכול היה להיגמר בקטסטרופה".

עדי ראייה סיפרו שמכונית שנכנסה במהירות לתחנה התנגשה במשאבה. "כל תחנת הדלק נדלקה ואנשים נפגעו", סיפר אחד מהם לחדשות 2 באינטרנט. "נשרפו גם מכוניות שעמדו בסמוך". עד ראייה אחר, שעבר במקום מעט אחרי האירוע סיפר כי "המקום הוחשך לחלוטין הגיעו לשם המון צוותי הצלה".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק