שוב אין זוכה בהגרלת הלוטו

כמה ציפינו וקיווינו לצלם את המאושר שפניו מוסתרות עם מסיכת הלוטו, אך שוב אין זוכה. במפעל הפיס מבטיחים להגדיל את הפרס בהגרלה הבאה ויש כאלה שעדיין לא איבדו תקווה: "אני מאמינה שהמזל ישחק לי בשבת", אמרה אחת המשתתפות בהגרלה

האם המזל יכה בשבת? (חדשות 2)

שוב זה קורה: אחרי ניחושים רבים וטורי מספרים שמולאו בציפייה, אין זוכה בהגרלת הלוטו. אלפים קיוו לקום מחר בבוקר עם פלוס גדול בחשבון הבנק, אך למרבה האכזבה, ממרכז הבקרה של מפעל הפיס נמסר שאיש לא ניחש את המספרים הערב, והפרס יועבר להגרלה הבאה בתוספת של מיליון שקלים.

המספרים שעלו הערב בגורל הם: 8 , 21, 35, 14, 20, 28. המספר הנוסף שיכול היה להבטיח זכייה כפולה בהגרלת הדאבל לוטו הוא: 1. ההגרלה הבאה תיערך ביום שבת. הפעם מי שינחש נכונה יזכה ב-36 מליון שקלים. בהגרלת הדאבל לוטו יוגרלו 72 מיליון שקלים.

אתר הלוטו קרס הערב למספר דקות עקב עומס כניסות של גולשים מלאי ציפייה. אך בתום זמן קצר הופיעה הודעה עם המספרים הזוכים שבישרה שחור על גבי כתום: "מספר הזוכים: 0".

למרות רצף הפספוסים יש עוד שמקווים לטוב. "הייתי בטוחה שאני אזכה הערב, אבל אני אופטימית ומאמינה שהמזל ישחק לי בשבת", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט מאיה, ממאוכזבי ההגרלה הערב.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק