70 מיליון סיבות לחלום

הסכום הדימיוני שאולי יחולק היום, גורם גם לכאלו שלא ממלאים טופס לוטו בדרך כלל, לעצור בתחנת המזל הקרובה לביתם ולהתפלל שאולי הפעם יהיה אפשר לומר להתראות למשכנתא ושלום לחיים הטובים. "כל אחד עם המזל שלו, תקווה כל הזמן יש", מאמינים הממלאים

אם לא מילאתם לוטו עד עכשיו - אז אתם כנראה בדרך: 70 מיליון שקלים שהם כמו סך כל תושבי מדינת ישראל כפול 10, הסכום הגבוה ביותר שהוצע בתחרות הלוטו אי פעם - מוגרל הערב.

הסכום הדמיוני גורם גם לכאלו שלא ממלאים טופס לוטו בדרך כלל לעצור בתחנת מזל הקרובה לביתם ולהתפלל שאולי הפעם יהיה אפשר לומר "להתראות למשכנתא" ו"שלום לחיים הטובים".

אהרון, תושב ירושלים משתדל לשמור על אופטימיות: "יזכה או לא, כל אחד עם המזל שלו, תקווה כל הזמן יש", אהרון כבר יודע מה יעשה עם הזכייה אם וכאשר יזכה. "דבר ראשון יש לי 11 נכדים, כל אחד מסודר מא' עד ת', ובשבילי משאיר קצת", מפנטז אהרון.

אקנה הרבה נעליים

נורית, בעלת תחנה, אופטימית למרות שמילאה ב-11 שקלים בלבד היא כבר יודעת מה תקנה אם תזכה: "אני ארצה לקנות לעצמי נעליים, הרבה נעליים", משתפת נורית בפנטזיה הפרטית שלה.

למאיר, שממלא טפסי לוטו שנים, יש דווקא טענות כלפי הסכום הגבוה ומציע פתרון מקורי. "אני אומר במקום לתת 70 מיליון שיתנו לפרס הראשון 50 מיליון, 10 מיליון לשני ו-10 מיליון לפרס השלישי", מציג מאיר את הרעיון. "שיחלקו את זה לכל העם, שיחגוג, אבל אלה (בכירי מפעל הפיס י.ז.) חוגגים על חשבון העם, כל אחד עם משכורת של 100 אלף שקל".

"אני לא ממלאת בדרך כלל, הגעתי במקרה היום לירושלים, אמרו לי תמלאי, אז אמרתי גם ירושלים וגם למלא אולי יש מזל", אומרת ורוניק תושבת הדרום, "חסר מה לעשות עם 70 מיליון? קודם כל לתרום", אומרת ורוניק, מפונת גוש קטיף שגם מתכננת לבנות את הבית מחדש. "את המספרים אני בחרתי עם הילדים, תאריכי לידה, שם השם, שיהיה ברכה".

עוד מספר שעות אנחנו נדע האם ישנו זוכה מאושר בסכום יוצא הדופן, או ששוב, לאנשים רבים יתנפץ החלום להיות "מסודרים" ב-70 מיליון שקלים.

זוכה אחד מאושר ב-126 אירו בלוטו

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק