בניו של טופז בפורום: "אבא היה מגנט שחיבר בין אנשים"

לפני שלושה שבועות שם דודו טופז קץ לחייו, ובני משפחתו עושים הכל כדי להנציחו ולא לתת לזכרו לגווע. ילדיו של הבדרן השתתפו היום בפורום מיוחד באינטרנט באתר לזכרו, בו השיבו לשאלות מעריצים של ה"ראשון בבידור" שמשאירים בפורום הודעות של אהבה, ובעיקר געגוע

כבר שלושה שבועות שדודו טופז אינו בין החיים, אך ברשת, קולו של מלך הרייטינג מסרב לגווע.
במסגרת אתר מיוחד הפועל להנצחתו של אביהם, השתתפו הערב ילדיו של הבדרן בפורום מיוחד, בו הם ענו למעריצים של הראשון בבידור.

הגולשים התבקשו לשלוח שאלות במהלך היום. ושני הילדים - עומר בן ה-21 ודניאל בן ה-17 ענו, ונתנו הצצה קטנה למה שמתרחש בלבם.

"ימים קשים עוברים עלינו", פתח אחד מבניו של טופז. "האובדן מתעכל לאיטו, והגעגועים לאבא קשים מנשוא. האתר הזה שהפך לאתר הנצחה, מוכיח לנו מידי יום כמה אהבתם את אבא וכמה הוא היה חשוב לכם".

עוד כתבו בניו של טופז: "אנחנו קוראים את התגובות כולן, והן מחממות את לבנו ונותנות לנו תקווה כי ההנצחה של אבא תהיה מפעל חשוב וטוב ושמאות אלפי אנשים חושבים כמונו. בפורום הזה, נענה על כל שאלה, נספר לכם מי היה אבא, אבא דודו, עד הפרטים הקטנים".

גולשת בפורום: לא נשכח ולא נסלח

"האבידה של דודו קשה מנשוא. כל כך כואב לי על מותו שאין רגע שאני לא נזכרת בדודו - אם זה בארוחת צהריים, או סתם יושבת, כל הזמן אני נזכרת בדודו הגדול מכולם", כתבה אחת הגולשות. "תישארו מלוכדים כמו שדודו תמיד רצה", הוסיפה. " תהיו חזקים, אביכם שומר עליכם מלמעלה. לא נשכח ולא נסלח".

עומר טופז, לא נשאר אדיש להודעה הזו וענה: "אבא שלי תמיד היה מגנט שחיבר בין אנשים, הכוח שלו נשאר גם כשהלך לעולמו".

לפורום הגדול שנפתח לזכרו של טופז נפתחו כבר מעל ל-15 עמודים. ילדיו של טופז וכן אחיו, מיקי, מקבלים הודעות - חלקן יפות ומרגשות, חלקן הזויות. על מקצתן הם עונים.

"אני הכרתי את אבא אומנם רק דרך המסך ולא באופן אישי ", כתבה הגולשת חלי. "אבל כשהוא נכנס אלינו לסלון, וכל המשפחה הייתה מרותקת, הרגשתי שהוא כבר חלק מאיתנו. הוא היה חכם מאוד וידע איך לגרום לנו להתפקע מצחוק. תמיד ידעתי שאתם אהבת חייו. האהבה הכי גדולה שיש לדודו. רציתי לדעת איזה מן אבא הוא היה? מה הייתם עושים יחד כשהייתם נפגשים? אפילו הדברים הכי שטותיים".

"תודה רבה על התגובה החמה והמחזקת", השיב עומר טופז. "שנית, אם את שואלת איזה אבא הוא היה, חוץ מאהבתי אליו כאבא הוא היה כחבר וכמורה ששיעוריו נקטעו באמצע", סיים הבן בעצב.

מעריץ: אולי עוד רגע נתעורר מהחלום

חלק מהמעריצים שפנו אל ילדי טופז לא שאלו שאלות שאלות או ציפו לתגובות, אלא פשוט חיפשו דרך להביע את צערם. הגולש צ'ינו 07, פרסם קינה בשם "נסיך הקסם", שכל כולה מיועדת למלך הרייטינג:

"אני חולם אותך דודו, מרחף לך מעל כחלום. שובה את לבבותינו עטוף ביופייך בלבן. שאולי שוב תבוא ותקום משנתך, אני רוצה להאמין אך ההרגשה כה קשה. מחכה דודו אולי עוד דקה, כולנו נתעורר מהחלום. די נו מספיק אם המתיחה הזו - דודו תגיד שזה לא נכון".

גם חלק מאוהדי בית"ר ירושלים, אותם כינה טופז בעבר 'צ'חצ'חים', זכו לייצוג בפורום. " לאחר התאבדותו של דודו ז"ל מצאתי ברשת תכנית של "הכל זז", כתבה הגולשת ליאת. "התכנית ההיא הוקדשה לבית"ר ירושלים, ובתור אוהדת בית"ר ותיקה נהניתי לראות את היחס של דודו לבית"ר, לשחקנים שלה ובעיקר לקהל שלה".

גם את האוהדת הצהובה-שחורה לא הפקירו בני משפחת טופז ודניאל טופז השיב לה: "הוא היה שמח שנהנית ממה שהוא יצר. נ.ב. אני גם כן ירושלמי ואוהב את בית"ר".