האם נירה וגרשון ברחו מהשוק האפור?

לתחנת המשטרה הגיעו אתמול קרובי משפחה מודאגים של בני הזוג, תושבי קריית אונו וסיפרו לשוטרים: נירה וגרשון נעדרים כבר שבועיים. החוקרים שתהו על הודעת ההיעדרות המאוחרת פתחו בחקירה. ההערכה הראשונית היא כי בני הזוג שחייבים כספים "העלימו את עצמם". כל היודע דבר על מקום הימצאם מתבקש להודיע למשטרה

מי ראה את בני הזוג ישראל? (חדשות 2)

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחר בני הזוג נירה וגרשון ישראל שעזבו את ביתם ברחוב מודיעין בקרית אונו לפני כשבועיים, ומאז נעלמו עקבותיהם. אתמול, הגיעו אביה ואחיה של נירה כדי להגיש תלונה במשטרה.

חוקרי המשטרה אשר תשאלו את השניים, הרימו גבה בגלל שבני המשפחה הגישו תלונה רק שבועיים לאחר ההיעלמות - זמן רב יחסית מאז שהשניים נעלמו.

ההערכה: בני הזוג שחייבים כסף - נמלטו

נכון לעכשיו, הערכת המשטרה היא שבני הזוג חייבים כספים רבים ולכן החליטו להיעלם. כמו-כן נבדקת האפשרות כי הזוג הסתבך עם השוק האפור. למרות זאת, בדיקת רישומי הטיסה בנמל התעופה בן גוריון לא מצביעה על הימלטותם של השניים מהארץ ולכן גוברת הסברה כי הם מתחבאים בישראל, או שברחו דרך הים.

במסגרת מאמציה לאתר את השניים, הפיצה המשטרה תיאור של בני הזוג: נירה ישראל, בת 27 גובה 160 ס"מ מבנה גופה רזה, שיערה שטני ארוך. הבעל, גרשון ישראל, בן 45 גובהו 175 ס"מ. מבנה גופו בינוני ושיערו שחור קצר.

כל היודע פרטים אודות מקום הימצאם מתבקש לפנות לתחנת מסובים בטלפון 03-5384444 או לכל תחנת משטרה בארץ במוקד 100.