שניים שקפצו לים להציל טובע טבעו למוות

בן 36 מג'לג'וליה נסחף בחוף לא מוכרז ליד קיסריה. חמו, אב ל-8, רץ להציל אותו עם עובר אורח מבנימינה, אך השניים טבעו למוות. החתן עדיין נעדר בים. כך נראו החיפושים הליליים בים

תושב ג'לג'וליה ניסה להציל את חתנו מטביעה ורץ לים יחד עם תושב בנימניה שעבר בחוף לא מוכרז סמוך לקיסריה. עובר האורח והבן טבעו למוות. החתן עדיין נעדר.

עזאם עודה בן 36 מג'לג'וליה נכנס לים בחוף הקשתות בין ג'יסר א-זרקא לקיסריה. הוא החל להיסחף ולטבוע. מרוואן בסימי, חמו, בשנות ה-50 לחייו, נכנס למים בעקבותיו בניסיון להצילו. יחד עמו עשה זאת גם אורי קונסטנטין מבנימינה, נשוי ואב לילדים בן 49, שהיה במקום. אלא שלמרבה הצער – בסימי והאזרח הנוסף טבעו למוות במים.

"הוא התחיל לעשות סימנים של טובע, השניים נכנסו ככל הנראה לחלצו ואז טבעו למוות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב פקד רמי רז, סגן מפקד תחנת המשטרה של חדרה על המקרה.

כוחות של חיל הים, משמר החופים, אנשי משטרה ומד"א הוזעקו למקום כדי לחפש אחר הנעדר בים. במשך שעות האיר מסוק מהאוויר את המים בחשכה שירדה על החוף. אנשי הצלה סיירו לאורך קו המים וניסו לבדוק כל מה שנראה כמו דבר מה בתוך המים. בשעות הלילה הופסקו החיפושים, והם יחודשו מחר.

בתל אביב טבע למוות שעות ספורות מאוחר יותר גבר כבן 35. הוא נכנס לים בחוף הים סמוך לטיילת הרברט סמואל. צוות ניידת טיפול נמרץ שהוזנק למקום נאלץ לקבוע את מותו לאחר פעולות החייאה ממושכות.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק