מנהלו האישי של אורן זריף התאבד בירייה בקליניקה

טרגדיה היום בקליניקה של המטפל העל-טבעי אורן זריף בנתניה: מנהלו האישי מזה 15 שנה, בני גלעד, שם קץ לחייו ביריית אקדח לאחר שנודע לו כי הוא סובל ממחלה סופנית. זריף בשיחה עם חדשות 2: "אנחנו מכירים עשרות שנים, למעשה הוא גידל אותי, הוא לימד אותי את כל מה שאני יודע"

זירת ההתאבדות, היום בנתניה (חדשות 2)

בני גלעד, המנהל האישי של המטפל העל-טבעי אורן זריף, נמצא היום מת בשעות אחר הצהריים במשרדיו של המטפל בנתניה לאחר שירה כדור בראשו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

מחקירה ראשונית עולה כי גלעד, כבן 60, המשמש בתפקיד מנהלו של זריף זה למעלה מ-15 שנה, קיבל הודעה בימים האחרונים כי הוא חולה במחלה קשה ולא נותר לו זמן רב לחיות.

היום בשעות הצהריים הוא נכנס לקליניקה בנתניה, שהייתה סגורה, נעל את הדלת מאחוריו וכתב מכתבים אישיים לבני משפחתו וגם לאורן זריף. לאחר מכן הוא שלח הודעת טקסט למשפחתו, בה כתב כי בכוונתו להתאבד. לאחר מכן שלף את האקדח שהיה מצוי ברשותו ברשיון, וירה לעצמו כדור בראש.

בעקבות ההודעה הדרמטית פנו בני המשפחה למשטרה, וזו הגיעה לקליניקה כשהיא מלווה באורן זריף עצמו. כשנכנסו פנימה, נגלה לעיניהם המראה המזעזע: גופתו של גלעד על הרצפה מתבוססת בדם וללא רוח חיים. לצוות מד"א שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו.

אורן זריף: "הוא הפך אותי לכל מה שאני היום"

אחר הצהריים שוחחנו עם אורן זריף, שנשמע המום מבשורת האיוב שנחתה עליו "אחרי תקופה של הרבה שנים, לפני כמה ימים בני גילה שיש לו מחלה קשה, והוא החליט שהוא לא רוצה להיות נטל על כולם".

"הוא הגיע לקליניקה בנתניה, סגר את הדלת, שלח סמס לאשתו, השאיר מכתבים מפורטים למשפחתו, לקח את האקדח שהיה ברשותו וירה לעצמו בראש", הוסיף זריף בכאב.

"כשהגענו לשם זה היה כבר אבוד", הוסיף זריף. "אנחנו מכירים עשרות שנים, למעשה הוא גידל אותי, הוא לימד אותי את כל מה שאני יודע, הוא הפך אותי לכל מה שאני היום".

"מטפל בכוחות תת המודע"

אורן זריף הוא דמות צבעונית ושנויה במחלוקת. זריף מציג עצמו באתרו כ"מטפל בכוחות תת המודע", שם הוא מתאר את העזרה אותה הוא מושיט בעזרת פסיכוקינזיס:  "במסגרת הטיפול מעביר זריף אנרגיות אל תת המודע של המטופל, ומעורר בו תהליך ריפוי עצמי".

שמו של זריף הופיע פעמים רבות דווקא בהקשרים יותר מפוקפקים כמו הסתבכויות בשוק האפור, ראיון בתוכנית "לונדון וקירשנבאום" שלאחריה קיבל ירון לונדון שיחות איומים ברצח, והסיפור האחרון כאשר הועסק, הסתכסך ופוטר מעבודתו במכבי תל אביב לאחר שהבטיח כי "איתי מכבי תל אביב לא תספוג שערים". עם זאת, זוכה זריף להערכת והוקרת מאות מטופלים להם סייע להתמודד עם קשיים בריאותיים ונפשיים. 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק