תיש תקף קשיש שהאכיל כבשים - ופצע אותו קשה

קשיש בן 84 תושב הכפר ריחנייה נפצע קשה לאחר שתיש תקף אותו בזמן שהאכיל את צאנו. התיש ככל הנראה התגנב מאחורי הקשיש ואז נגח בו בחוזקה. צוות רפואי העביר את הפצוע המצב קשה לבית החולים "זיו" בצפת, ולאחר שהתייצב מצבו הוא הועבר לבית החולים רמב"ם בחיפה

התייש תקף - הקשיש נפצע קשה (AP)

חיות מסוכנות: קשיש בן 84 הגיע היום לבית החולים "זיו" בצפת כשהוא פצוע במצב קשה. כאשר חברי הצוות הרפואי שטיפל בו גילו את נסיבות המקרה שהוביל לפציעתו הם התקשו להאמין: הסיבה לפציעתו של הקשיש הייתה לא אחרת מאשר תיש זועם שתקף אותו וגרם לו חבלות חמורות.

בשעות הבוקר הגיע הקשיש תושב הכפר ריחנייה לדיר שבבעלותו, כדי להאכיל את הכבשים. בזמן ששהה בדיר הגיע תיש מאחוריו מבלי שראה, ואז נגח בו בחוזקה ופצע אותו בכל חלקי גופו.

הפצוע פונה לבית החולים "זיו" בצפת כשהוא במצב קשה. לאחר שהרופאים הצליחו לייצב את מצבו הוא הועבר לבית החולים רמב"ם בחיפה.

סוס דהר על מכונית

רק לפני כחודש נמנע אסון כבד, כשסוס דוהר עלה על מכונית נוסעת בצפון הארץ וגרם לפציעות קלות של הנהגת. הרכב בו פגע הסוס נהרס לחלוטין ורק במזל יצאה הנהגת עם מספר חבלות ספורות.

"כשראיתי אותם מולי בהתחלה את הסוסים הם נראו כל כך יפים, לא העליתי על דעתי שהם יעלו עליי", סיפרה הנהגת לחדשות 2 באינטרנט. "הייתי בטוחה שהם יראו אותי ויזוזו הצידה. מזל שעצרתי, כי הסוס יצר חור עם הרגל בשמשה והמראה נפלה עלי. ראיתי את כל החיים חולפים לפניי", הוסיפה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק