הקשישה שהותקפה בבת ים משחזרת: "בשלב מסויים פשוט התעלפתי"

מלכה אדרי בת ה-77 בסך הכל צעדה לה בקניון, ואז תקף אותה הרוע: נער בן 16 התנפל עליה במכות אגרוף, גרם לה לחבלות קשות - ונמלט עם ארנקה. המשטרה בעקבותיו. לקשישים אחרים היא אומרת: "אל תלכו עם תיק, תסתכלו לצדדים"

בדיווחי התקשורת זה יצטרף למונח השגור - "עוד מקרה של אלימות", אך במציאות זה אחרת. המשטרה ממשיכה את המצוד אחר נער בן 16 שתקף שלשום באכזריות את מלכה אדרי, קשישה בת 77 שטיילה בקניון בבית ים. על פי החשד, תקף אותה הנער במכות אגרופים קשות ושדד אותה.

"כואב לי הכל", אומרת היום אדרי. "כואבות לי הידיים, הרגליים, שורש כף היד". ברגע של הפוגה בכאב היא מצליחה לשחזר את שאירע. "הוא תקף אותי באגרופים בפנים", סיפרה. "בשלב מסוים פשוט לא הרגשתי כלום, התעלפתי".

"אל תלכו עם תיק, תסתכלו לצדדים"

אדרי הגיעה שלשום לקניון בבת ים כדי לערוך בדיקות, ולרגע אחד בו נקלעה לפינה ממנה אין מוצא, התנפל עליה הנער והמטיר עליה מכות אגרופים קשות. רוע אמיתי. "היא נחבלה בצורה קשה מאוד בפנים, בכתף ובידיה", אמרו היום בבית החולים. "הוא שבר לי שיניים ופגע לי קשות בפניי", מספרת אדרי.

באותה ההזדמנות היא שולחת מסר גם לבני אותו הגיל, המוגדרים במשטרה כ"קבוצת הסיכון" החשופה לתקיפות ולמעשי שוד: "אל תלכו עם תיק, תסתכלו לצדדים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק