טיבי קיבל היום מכתב מטופז: מתנצל על השחצנות שלי שפגעה בך

11 ימים לפני שהתאבד כתב הראשון בבידור מכתב נרגש לח"כ. "במסע חשבון הנפש שאני עורך בבית הסוהר אני מוצא לנכון להתנצל בפניך על דברי ההבל שכתבתי כלפיך", כתב לו. "על השחצנות שהייתה בי"

מתנצל. דודו טופז (חדשות 2)

גם אחרי מותו, דודו טופז ממשיך להתנצל: ח"כ אחמד טיבי קיבל היום מכתב שכתב ושלח הראשון בבידור מבית המעצר. במכתב מביע טופז צער על דברים שאמר בעבר נגד הח"כ.

טופז וח"כ טיבי התראיינו יחד בשידור בתחנת רדיו ערבית-ישראלית בצפון בזמן מבצע "עופרת יצוקה". טופז תקף בבוטות בשידור את ח"כ טיבי והאשים אותו בגזענות. הוא אף אמר לו: "אני אוציא לך את העיניים".

בסביבתו של טיבי ציינו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי באותה תקופה גם כתב טופז מאמרים בעיתונות באותה הרוח. בבית המעצר החליט טופז, כנראה, לשים קץ גם לפרשה הזו – ולכן שלח את המכתב.

מתנצל על השחצנות

"במסע חשבון הנפש שאני עורך כאן בבית הסוהר אל תוך עצמי אני מוצא לנכון להתנצל בפניך על דברי ההבל שכתבתי כלפיך, על השחצנות שהייתה בי ועל שפגעתי בך", כתב טופז. "כנראה שאותה שחצנות היא חלק מהסיבות שהביאו אותי למצב שבו אני נמצא היום".

טופז הוסיף: "התנצלותי היא כנה. אין לי צורך בשום דבר ממך, רק בסליחתך. כולנו בני אדם, כולנו טועים".

את המכתב כתב טופז ב-9 באוגוסט, 11 יום לפני שהתאבד. בסביבתו של טיבי סיפרו כי כשקיבל את המכתב היום, הוא התרגש והופתע. ח"כ טיבי סיפר כי בעקבות המכתב הוא סלח לטופז. אבל הראשון בבידור לא ידע זאת לעולם.