על המצבה של טופז ייכתב: "היה אבא טוב"

באתר הרשמי לזכרו של דודו טופז ז"ל פורסם אמש נוסח הכיתוב הצפוי להתנוסס על מצבתו. אחיו של טופז, מיקי גולדנברג חשף כי על המצבה ייכתב "היה אבא טוב", ומתחת לשם דודו טופז ייכתב שם נעוריו- דוד גולדנברג. עוד דיווחה המשפחה כי קיבלה לידיה בסוף השבוע מכתב שכתב טופז. היום תתכנס ועדת הבדיקה של השב"ס עם ממצאיה

מיקי גולדנברג, אחיו של דודו טופז ז"ל, פרסם אמש באתר הרשמי של הבדרן המנוח כי על מצבתו ייכתב: "היה אבא טוב", וכי מתחת לשם דודו טופז יהיה כתוב דוד גולדנברג, כפי שביקש דודו במכתב האחרון ששלח לבנו עומר לפני מותו. היום יגיש בית משפט השלום ברמלה למשפחתו של דודו טופז את ממצאי הדו"ח הפתולוגי ואת חוות הדעת לגבי נסיבות מותו.

"מצבתו של דודו, תהיה צנועה, ביתית ואינטימית, כפי שדודו היה בחייו". הוסיף מיקי. עוד נמסר באתר כי אבן המצבה נלקחה היום במיוחד מהגליל.

בנוסף, מדווחת המשפחה כי בסוף השבוע הגיע לבית המשפחה מכתב, שכתב טופז בערב התאבדותו. במכתב הוא כותב לבנו עומר כי הוא עובר ימים קשים של מחשבות והגיע למסקנה שהמשפחה זה הדבר החשוב ביותר בחיים.

באותו מכתב מציין טופז כי כשישתחרר מהכלא הוא רוצה לחזור לשם נעוריו - דוד גולדנברג. על המכתב הוא חתם בשם דודו טופז, ואז מחק וחתם בשם דוד גולדנברג.

פורום התייחדות

עוד התפרסם באתר האינטרנט כי דניאל ועומר טופז, בניו של דודו טופז, מתכננים להתארח בפורום המיוחד שהוקם באתר לזכרו של אביהם ולענות על שאלות המתעניינים. זאת לפי הודעה שהשאירו בפורום באתר האינטרנט.

ימים קשים עוברים עלינו והגעגועים לאבא קשים מנשוא", הם כותבים. "בפורום הזה נענה על כל שאלה, נספר לכם מי היה אבא, אבא דודו, עד הפרטים הקטנים".

לאחר מותו ינסו בניו להזכיר לציבור הישראלי את ימי הזוהר של טופז, את הימים בהם סחף כל בית שני בישראל לצפייה במסך הטלוויזיה בשעות הפריים-טיים. זאת בניסיון למחוק את אותם חודשים אחרונים לחייו בהם הואשם בתקיפתם של אנשי תקשורת בישראל.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז התאבד: משדר מיוחד

סנגורו: "אסרו עליו לפגוש את ילדיו"

ניתוח כתב היד של טופז: "תשו כוחותיו מהמלחמות הפנימיות שלו"

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור

מאיה בוסקילה: הוא נתן לי הזדמנות

שלום אסייג ביקר בבית של טופז: "באתי לנחם"

אברי גלעד ושלמה ארצי הגיעו לנחם את משפחת טופז