רוכב אופניים נדרס למוות בכביש 1

כוחות ההצלה והמשטרה שהגיעו למחלף בן שמן הערב בעקבות דיווח על תאונת דרכים נאלצו לקבוע במקום את מותו של רוכב אופניים, שנפגע ממכונית פרטית. נהג המכונית הפוגעת נפצע קל ופונה לקבלת טיפול באסף הרופא. במשטרה בודקים כעת אם הנהג הדורס היה תחת השפעת אלכוהול

תאונה קטלנית בכביש מספר 1: נהג רכב פרטי דרס הערב למוות גבר כבן 60 שרכב על אופניים סמוך למחלף בן שמן. לאנשי כוחות ההצלה שהגיעו למקום התאונה לא נותר אלא לקבוע את מותו של רוכב האופניים במקום. במשטרה בודקים את האפשרות שהנהג הדורס היה תחת השפעת אלכוהול.

מהחקירה הראשונית של המשטרה עולה כי נהג המכונית, שנסע מכיוון מחלף בן שמן לכיוון מודיעין, פגע סמוך לשעה 18:30 ברוכב האופניים שנסע לצידי הכביש והרג אותו במקום. כוחות ההצלה והמשטרה שהגיעו למקום ניסו להציל את חייו, אולם תוך זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו של הרוכב. הנהג הפוגע פונה לבית החולים אסף הרופא במצב קל.

ציוד הרכיבה המקצועי לא עזר

דובר מרחב שפלה באגף התנועה במשטרה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי נסיבות התאונה עדיין אינן ברורות והן נחקרות. "גם האפשרות שהנהג היה תחת השפעת אלכוהול נבדקת", נמסר מהמשטרה, "והנהג הפוגע ייחקר מיד לאחר שיסיים את הטיפול הרפואי בבית החולים".

חיים גלינסקי, מתנדב זק"א שהגיע לזירת התאונה, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי רוכב האופניים נראה בשנות ה-60 לחייו והוא היה מאובזר היטב. "הוא חבש קסדה ולבש חליפת רכיבה מקצועית", אמר גלינסקי והוסיף כי לא נראו על הכביש סימני בלימה חריגים, מה שמעלה את החשש כי הנהג לא ראה כלל את רוכב האופניים.

רק אתמול קיפחו את חייהם על הכביש שני קרובי משפחה מהכפר כאבול. בהתנגשות בין מכונית למשאית בצומת טמרה שבעמק יזרעאל נהרגו שני נוסעי המכונית. נהג המשאית נפגע באורח קל וקיבל טיפול רפואי במקום.