בניו של טופז יענו על שאלות הגולשים בפורום

עומר ודניאל מתכוונים לענות על שאלות המעריצים באתר ההנצחה של אביהם. "נספר לכם מי היה אבא, אבא דודו, עד הפרטים הקטנים", הם כותבים בפורום. המטרה: להחזיר את שמו של האב לימים הגדולים. הגולשים באתר מברכים

האובדן מזווית אישית: דניאל ועומר טופז, בניו של מי שהיה "הראשון בבידור" דודו טופז, מתכננים להתארח בפורום המיוחד שהוקם באתר האינטרנט לזכרו של אביהם ולענות על שאלות המתעניינים - כך הם מבטיחים בהודעה שהשאירו בפורום באתר האינטרנט.

"ימים קשים עוברים עלינו והגעגועים לאבא קשים מנשוא", הם כותבים. "בפורום הזה נענה על כל שאלה, נספר לכם מי היה אבא, אבא דודו, עד הפרטים הקטנים".

לאחר מותו ינסו בניו להזכיר לציבור הישראלי את ימי הזוהר של טופז, את הימים בהם סחף כל בית שני בישראל לצפייה במסך הטלוויזיה בשעות הפריים-טיים. זאת בניסיון למחוק את אותם חודשים אחרונים לחייו בהם הואשם בתקיפתם של אנשי תקשורת בישראל.

הגולשים מגיבים בחום

"האתר הזה, שהפך לאתר הנצחה, מוכיח לנו מדי יום כמה אהבתם את אבא וכמה הוא היה חשוב לכם", כותבים הבנים באתר. "אנחנו קוראים את התגובות כולן והן מחממות את לבנו ונותנות לנו תקווה כי ההנצחה של אבא תהיה מפעל חשוב".

תגובות הגולשים באתר ההנצחה לזכרו של טופז לא איחרו לבוא. "מאז המקרה הנורא ועוד לפניו אינני מפסיקה לכאוב, לחשוב ולהרהר באנושות ובהתנהגותה", כתבה אחת הגולשות בתגובה. "אנא שימרו על אחדות ואהבה, זה מה שאבא היה רוצה".

"כל עם ישראל כואב את הכאב, כאילו שאביכם היה חלק ממשפחתו", כתב גולש אחר. "אבא תמיד דיבר וסיפר עליכם כמה אתם מוכשרים ושאתם הצלחתו".

הבנים הודיעו כי ביום ראשון הקרוב בשעות הערב הם יענו לשאלות הגולשים בפורום. לא מן הנמנע שהערב הזה יהפוך לעניין שבשגרה ולהתכתבות קבועה בין הבנים למעריצים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז התאבד: משדר מיוחד

סנגורו: "אסרו עליו לפגוש את ילדיו"

ניתוח כתב היד של טופז: "תשו כוחותיו מהמלחמות הפנימיות שלו"

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור

מאיה בוסקילה: הוא נתן לי הזדמנות

שלום אסייג ביקר בבית של טופז: "באתי לנחם"

אברי גלעד ושלמה ארצי הגיעו לנחם את משפחת טופז