בן 30 נהרג בתאונה סמוך לקריית גת

הרוג נוסף בכבישים: גבר בשנות ה-30 לחייו מת הבוקר לאחר שמכוניתו התנגשה במשאית שנסעה לפניו בכביש 6. צוות של מגן דוד אדום שהוזעק למקום קבע את מותו של נהג המכונית. בוחני משטרה הגיעו למקום והחלו בבדיקת נסיבות התאונה

התאונה בקרית גת, הבוקר (חדשות 2)

תאונה קטלנית הבוקר סמוך לקריית גת: אדם בשנות ה-30 לחייו נהרג לאחר שמכוניתו התנגשה במשאית שעה שנסע בכביש 6. צוות של מגן דוד אדום שהוזעק למקום התאונה קבע את מותו של נהג המכונית.

מבדיקה ראשונית עולה שנהג המכונית נסע בכביש 6 לכיוון דרום, כאשר מסיבה שאיננה ברורה הוא התנגש במשאית שנסעה לפניו סמוך למחלף קריית גת. בוחני משטרה של משטרת לכיש פתחו בבדיקת נסיבות התאונה.

בתאונה אחרת שאירעה אמש באשדוד נפצע אנוש נהג רכב פרטי לאחר שככל הנראה נסע במהירות מופרזת והתנגש בעץ ברחוב המדע באשדוד. נוסע נוסף שהיה ברכב נפצע קשה. צוות של מגן דוד אדום פינה את הפצועים לבית החולים קפלן ברחובות.

שתי תאונות "פגע וברח" אירעו בליל שישי בבני ברק ובאשקלון. ילד בן 6 נפגע באורח בינוני מרכב חולף ברחוב סוקולוב בבני ברק. מספר שעות לאחר מכן הגיע צעיר בן 21 לתחנת המשטרה והסגיר עצמו. בתום חקירתו הוא שוחרר בערבות ורישיונו נשלל ל-60 יום.

באשקלון נפגעה אישה בת 72 בזמן שחצתה את הכביש סמוך לאזור התעשייה בעיר. היא פונתה באורח בינוני עד קשה לבית החולים ברזילי באשקלון.

222 בני אדם נהרגו בכבישי הארץ מאז תחילת השנה, מהם 76 הולכי רגל.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק