היולדת נתקפה צירים - וילדה בתחנת המשטרה בכנרת

בת 35 ממרכז הארץ, בהריון מתקדם, הגיעה לחוף גולן בכנרת עם משפחתה כדי לבלות סוף שבוע באוהל בחיק הטבע. אלא שהבוקר ירדו לה המים, הצירים התגברו והיא כרעה ללדת. בני המשפחה לקחו את היולדת במהירות לתחנת המשטרה הקרובה, שם נולד בנה השלישי. "היתה התרגשות גדולה בתחנה", סיפרה הפרמדיקית שהוזעקה למקום

נופשים בכנרת: צריך לדעת מתי לנסוע. ארכיון (חדשות 2)

התרגשות גדולה היתה הבוקר בתחנת המשטרה המקומית בחוף גולן שבכנרת. משפחה שבילתה את סוף השבוע בנופש באוהל בחוף גולן שבכנרת לא האמינה שזה קורה לה: אם המשפחה, תושבת המרכז בת 35, נתקפה בצירים על החוף. בסופו של דבר ילדה האם בן זכר בריא בתחנת המשטרה המקומית. עכשיו רק נותר לחכות ולראות אם לילד יקראו גולן.

בני המשפחה הגיעו לבלות את סוף השבוע באוהלים שהקימו על החוף בצד המזרחי של הכנרת. האם, שזה לה הריון שלישי, סיפרה לצוות מד"א מקצרין כי היא חשה בצירים כבר מיום שישי בלילה, אך סברה כי מדובר בצירים מדומים.

"האישה בשבוע ה-36 להריון, חשה בצירים ערב קודם ללידה, אבל חשבה שאלה צירים מדומים", סיפרה הפרמדיקית נופר דרוס ממד"א קצרין. "רק אחרי שהצירים לא פסקו היא החליטה להתפנות. בגלל שהיא שומרת שבת, האישה ובני משפחתה הלכו לתחנת המשטרה המקומית כדי למצוא מישהו שיסיע אותם לבית החולים".

בעודה נמצאת בתחנת המשטרה הבינה האישה כי לבית החולים היא כבר לא תספיק להגיע. "בעודה מדברת עם השוטרים, היא הרגישה שהתינוק יוצא", סיפרה הפרמדיקית. "השוטרים הכניסו אותה לחדר צדדי ובמקביל הזמינו אמבולנס. הגענו למקום הנהג יוסי מימון, המתנדב אמיר מילא ואני וקיבלנו את הלידה".

האם ילדה בנוכחות בתה ואחותה שליוו אותה. בתחנת המשטרה היתה התרגשות גדולה, כי בכל זאת, לא כל יום נולד שם תינוק. האם היתה מאוד נרגשת לגלות שנולד לה בן זכר לאחר שתי בנות. האם הטרייה והרך היילוד בריאים ובמצב טוב - עייפים מהנופש, אך מרוצים.