פארק קנדה: רוכב אופניים התמוטט ומת

גבר בן 46 מת הבוקר בפתאומיות בעת שרכב על אופניו בפארק קנדה סמוך למודיעין. הגבר יצא הבוקר לרכיבה עם חבריו כשלפתע התמוטט. צוותי מד"א ממודיעין ביצעו בו פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותו

התמוטט במהלך רכיבה על אופניים (אילוסטרציה)

טרגדיה באיזור מודיעין: גבר בן 46 התמוטט ומת במהלך רכיבה על אופניו בכניסה לפארק קנדה צפונית ללטרון. הגבר יצא הבוקר לרכיבה עם חבריו, במהלכה התמוטט בפתאומיות. על פי בדיקה ראשונית מדובר בגבר בריא לחלוטין.

"במהלך הרכיבה הגבר התמוטט, איבד את הכרה דופק ונשימה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפראמדיק רפי פרג'ון ממד"א מודיעין. "החברים שלו החלו בהחייאה ובינתיים הזעיקו אותנו. לאחר כ-40 דקות של פעולות החייאה לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

המקרה של הגבר שהתמוטט בפארק קנדה מצטרף למקרה אחר שהתרחש רק אתמול: גבר בן 50 התמוטט ונפטר בעת שרכב על אופניים בחווה מקורה סמוך לכרם מהר"ל. לאחר פעולות החייאה ממושכות נאלץ צוות מד"א לקבוע את מותו.

 השוטר התמוטט ומת במהלך מבחן מאמץ

בתחילת חודש יולי, שוטר כבן 40 התמוטט  ומת במהלך מבחן מאמץ שנערך לו, סמוך לגן הזואולוגי בבאר שבע. לקראת סיום מבחן הריצה חש השוטר ברע - והתמוטט. למקום הוזעקו צוותי מד"א מבאר שבע שהגיעו למקום ומצאו את השוטר מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה.

"קיבלנו קריאה בסביבות השעה 09:15 על גבר כבן 40 מחוסר הכרה שהתמוטט", סיפר לאז חדשות 2 באינטרנט פראמדיק מד"א בבאר שבע דודי דגמי. "כשהגעתי למקום כבר היו שם אמבולנס טיפול נמרץ וכונן של מד"א, שביצעו באיש פעולות החייאה מתקדמות בשילוב תרופות. השוטר היה ללא דופק והוא לא נשם".

תוך כדי הטיפול בשוטר כבר החל פינוי לבית החולים סורוקה בעיר. השוטר הוכנס לחדש הלם, אבל תוך זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.