אמו של החשוד בדריסת ילד: "אלוהים יודע איך זה קרה"

מפגש טעון נערך ליד מיטתו של ילד פצוע בבית החולים שיבא. אחת המבקרות הייתה אמו של עומרי נעים, החשוד כי יחד עם אישתו ברח מזירת התאונה שבה הם פגעו בילד - והשאירו אותו מדמם

שרה נעים לא מצליחה לעכל. יום לאחר שנעצרו בנה עמרי וכלתה פנינה בחשד שדרסו ילד בן 12 ביהוד ונמלטו מהזירה - היא הגיעה לבית החולים שיבא על מנת לבקר את הצעיר שעדיין נאבק על חייו.

"באתי לשמוע על מצבו", היא אומרת המומה. "לאחל לו החלמה מהירה ואת כל הטוב שבעולם". שרה כבר התכוננה למפגש הטעון עם משפחתו של הילד. "התקשרתי אליהם והבעתי צער", היא משתפת.

מה קרה בדיוק באותם הרגעים בהם החליטו בני הזוג לנטוש ולהימלט? היא בעצמה מתקשה להסביר. "לא יודעת למה זה קורה?", תוהה שרה. "איך מאבדים את שיקול הדעת הנכון?".

"הם ילדים מקסימים"

לדברי האם מדובר באזרחים נורמטיבים לחלוטין. "הם ילדים מקסימים שאני לא יודעת איך נקלעו למצב הזה", היא מעידה. "אלוהים יודע איך נקלעו למצב הזה. זה הכי הזוי שזה יקרה להם".

מוקדם יותר היום האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרם של השניים בארבעה ימים. במשטרה חושדים שבני הזוג ניסו להעלים ראיות, ואף הלכו לאכול במסעדה אחרי שפגעו בילד שעדיין מורדם ומונשם.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק