חשד: הכבאית בר"ג נסעה באור אדום

ערב אדום בכבישים: דקות לאחר שנקבע מותו של רוכב קטנוע שהתנגש ברכב כיבוי אש ברמת גן, אירעה תאונה קשה סמוך לצומת קדרים בצפון - 4 נפצעו, 2 באורח קשה. לאחר מכן נהרג נהג פלסטיני כשאוטובוס ממוגן ירי "עלה" על רכבו ליד מחסום חווארה. בקריית גת נהרג אדם שנמחץ ע"י משאית לתוך קיר

רוכב קטנוע בן 23 נהרג אחר הצהריים ברמת גן, לאחר שהיה מעורב בהתנגשות עם רכב כיבוי אש. ניידת טיפול נמרץ שהוזעקה למקום פינתה אותו במצב אנוש לבית החולים שיבא בתל השומר, אך הוא נפטר מפצעיו תוך כדי פעולות ההחייאה.

"התאונה קרתה במהלך נסיעה לאירוע שריפה בדירת מגורים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט טל, קצין בתחנה שממנה יצא רכב הכיבוי. "הוזעקו למקום 3 צוותי כיבוי. במהלך הכיבוי התנגש רוכב קטנוע בכבאית. הנושא בחקירת משטרה, ליבנו עם המשפחה".

פרמדיק מד"א גיא ארזי דיווח כי "צוות מד"א רגיל הגיע למקום קודם וחילץ אותו ממתחת לכלי הרכב. צוות של טיפול נמרץ הגיע מיד אחר כך ומצא את הפצוע ללא הכרה, נשימה ודופק. נעשו נסיונות להנשימו בשטח, והוא פונה לתל השומר, שם נקבע מותו. הייתה לו פגיעת ראש, חזה, בטן וגפיים תחתונות".

במשטרה חושדים כי הכבאית נסעה באור אדום. למרות זאת מדגישים שם כי אפילו אם החשד יאומת, הכבאית הייתה בדרך לאירוע שריפה כך שהנסיעה באור אדום מותרת. מחקירת המקרה עולה כי רוכב הקטנוע ניסה לבלום אך החליק והתנגש בכבאית.

קריית גת: נהג משאית נמחץ למוות

דקות לאחר התאונה ברמת גן, אירעה תאונה נוספת,  בין צומת קדרים לצומת חלפתא בצפון. 4 בני אדם נפצעו בהתנגשות בין שני כלי רכב, שניים מהם במצב קשה. צוותי מד"א מטפלים בנפגעים במקום התאונה, מסוק מפנה את הפצועים קשה לבית החולים רמב"ם בחיפה.

מעט לפני השעה 17:00, סמוך למחסום חווארה בשטחים, נהרג נהג רכב פלסטיני לאחר שאוטובוס ישראלי ממוגן ירי "עלה" עליו. לאחר שחולץ, נקבע מותו.

וזה לא מפסיק: צוותי חילוץ ומד"א עמלו אחר הצהריים לחלץ ולהחיות נהג משאית שנמחץ על ידי משאיתו לתוך קיר בקריית גת. צוותי החילוץ שהיו בשטח סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי "החילוץ מאוד קשה, כי מסיבה מסוימת אי אפשר להזיז את המשאית".

אתמול: "פגע וברח" ביהוד

נהגת הרכב הפרטי שפגעה אתמול בילד בן 11 בשעה שנסע על סקייטבורד ממונע ברחוב ביהוד - נשברה בחקירה והודתה במעשה. בן ה-11 מאושפז עדיין במצב קשה מאוד בבית החולים שיבא בתל השומר, ועדיין נשקפת סכנה לחייו.

בני הזוג מיהוד שנסעו ברכב, מסוג סקודה, נמלטו מהמקום לאחר התאונה, אולם הרכב אותר כעבור מספר שעות באזור ראשון לציון. בני הזוג עצמם, בשנות ה-20 לחייהם, נעצרו לפנות ערב במסעדה בראשון לציון כשהם אוכלים להנאתם, ונלקחו לחקירה.

כעבור כמה שעות הודתה האישה: אני נהגתי ברכב שפגע בילד. במשטרה אומרים הערב לחדשות 2 כי מעבר לעבירה של הפקרה בה נחשדת האישה, היא עשויה להיות מואשמת גם בשיבוש הליכי חקירה.

הרכב הפוגע תועד על ידי שלוש מצלמות אבטחה הממוקמות במרחק כמה עשרות מטרים בלבד ממקום הפגיעה. מיד לאחר התאונה החלו במשטרה לחפש אחר הרכב בסיוע עשרות ניידות ובחיפוי מסוק. אחרי כמה שעות נעצרו שלושה חשודים, בני משפחה אחת, תושבי העיר יהוד, כשהם אוכלים במסעדה. שלושתם נעצרו ונלקחו לחקירה, ואחד מהם שוחרר מאוחר יותר.

במשך שעות ארוכות הכחישו בני הזוג כל מעורבות בתאונה. רק לאחר שהחוקרים הציגו בפניהם ראיות הקושרות אותם באופן חד משמעי לתאונה, הודתה האישה כי היא שנהגה ברכב שפגע בילד. בשעות הבוקר יובאו השניים להארכת מעצר בבית המשפט. בן הזוג עדיין מכחיש כל מעורבות.

במשטרה מדגישים כי הסקייטבורד הממונע והקורקינט, כמו זה שבו נסע הילד הבוקר ביהוד, אסורים לשימוש על הכביש, ומבקשים מההורים לאסור על ילדיהם להשתמש בכלים מסוכנים מסוג זה - כדי אולי למנוע את התאונה הבאה.

 הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק