נסע על סקייטבורד ונפצע קשה ב"פגע וברח"

רכב מסוג "סקודה" פגע הבוקר בילד בן 11 שנסע על סקייטבורד ממונע ביהוד - ונמלט. הוא אותר מאוחר יותר ובו שלושה נוסעים, באזור ראשון לציון. ה-3 הועברו לחקירת המשטרה. הילד נפצע קשה, ופונה לבית החולים. מד"א: מצאנו אותו על הכביש עם חבלת ראש קשה

תאונה קשה ביהוד: ילד בן 11 נפגע הבוקר על ידי רכב פרטי, שעה שנסע על סקייטבורד ממונע ברחוב בעיר. בן ה-11 פונה במצב קשה לבית החולים שיבא בתל השומר. הרכב, מסוג סקודה, נמלט מהמקום לאחר התאונה, אולם אותר כעבור מספר שעות באזור ראשון לציון.

המשטרה עצרה את שלושת החשודים שנסעו ברכב, והם הועברו להמשך חקירה במשטרת מחוז תל אביב.

"התקבלה קריאה לפני כשעה על ילד שנסע על סקייטבורד ונפגע מרכב פרטי", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א ירקון, מיקי כפרי. "צוות מד"א מצא אותו שוכב על הכביש עם חבלת ראש קשה, הילד נזקק להנשמה ופונה במצב קשה לתל השומר. איך שראו אותו זיהו שיש לו פגיעה קשה וביצעו בו פעולות החייאה, מצבו היה קשה מאוד".

חשד: נרדם על ההגה והרס משפחה

הנהג שפגע השבוע בצפון בשני הולכי רגל, אפילו לא דמיין שזה מה שאירע כשהרגיש משהו תוך כדי הנסיעה. רק לאחר שהזעיק את המשטרה נמצאו שתי גופות שרועות על הכביש. מאוחר יותר התגלתה הטרגדיה הנוראית: שני ההרוגים הם אב ובן - אריה אכדרי בן 51 ועידו בן 24 .

נהג הרכב המסחרי, ראפע אבו גוש, תושב אחד הכפרים בגליל בן 41, נעצר בחשד כי נרדם במהלך הנסיעה, סטה ממסלולו והתנגש בהולכי הרגל. "לא דרסתי אף פעם, אפילו לא חתולה", אמר הנהג החשוד, כשהובא לבית משפט השלום בנצרת להארכת מעצרו. במשטרה עדיין דבקים בגרסה לפיה הוא נרדם על ההגה.

בתום הדיון הוחלט כי מעצרו יוארך ביומיים.

לטענת החשוד, רכב התקרב אליו מצד שמאל כשירד מכביש 6 לכביש 70 ולכן סטה ימינה לכיוון השוליים. "לא ראיתי כלום פשוט הרגשתי שפגעתי במשהו", אמר אבו גוש, שטוען גם כי הוא מיד התקשר לדווח למשטרה. 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק