גם אברי גלעד הגיע לשבעה של טופז

בני משפחתו של דודו טופז מבקשים להפריך את השמועות לפיהן אנשים לא מגיעים לנחם את בני המשפחה בשבעה. מאות בני אדם מגיעים לבית המשפחה מדי יום ואתמול הגיע אורח מפתיע במיוחד: המנחה אברי גלעד בו על פי החשד תכנן טופז לפגוע. "רציתי לחבק את הילדים שלו, אין בי כעס", אמר. בנו של טופז : מקווה שצביקה הדר יבוא

מאות מבקרים מגיעים מאז יום שישי האחרון לנחם את משפחתו של הבדרן דודו טופז ז"ל, ששם קץ לחייו בשבוע שעבר בתא המעצר, ובעיקר את שלושת בניו. רבים מהמבקרים לא הגיעו להלוויה והעדיפו להגיע לביתו של טופז. אתמול הגיע למקום אורח מפתיע במיוחד - מגיש הטלוויזיה אברי גלעד, אחד האנשים בהם תכנן טופז, לפי החשד, לפגוע.

"הגעתי כדי לדבר עם הילדים שלו ולחבק אותם", אמר גלעד לעיתון "ידיעות אחרונות". "לבי איתם ואין בי שום כעס. היה לי חשוב להשתתף בכאבם". לא רק אברי גלעד בא לנחם: אתמול ביקרו בבית המשפחה גם נאור ציון, אבי טולדנו, שלישיית מה קשור ואנשי בידור נוספים.

דניאל טופז: מקווים שצביקה הדר יבוא

העיתון מפרסם כי דניאל, בנו הבכור של טופז, הביע תקווה שצביקה הדר, שהיה גם הוא, על פי החשד, ברשימה של טופז, יגיע לבקר. "הילד שלו למד עם אחי בבית הספר", הסביר דניאל. "אם הוא יבוא לבקר אותנו נקבל אותו בחיבוק".

הבן דניאל מוסיף: "מאוד כאב לנו שאומרים שלא באו לפה אנשים כי זה פשוט לא נכון. אתמול הגיעו יותר מ-300 איש וגם היום הגיעו מאות. אנשים זורמים לאורך כל שעות היום וזה מאוד משמח אותנו לראות שזוכרים לאבא גם את הדברים הטובים".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז: טקס ההלוויה המלא

סנגורו: "אסרו עליו לפגוש את ילדיו"

ניתוח כתב היד של טופז: "תשו כוחותיו מהמלחמות הפנימיות שלו"

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור