דן מרגלית התמוטט במהלך אימון כושר

העיתונאי והפובליציסט הוותיק ואביה של שירה מרגלית התמוטט הבוקר במהלך אימון בחדר הכושר ברמת החי"ל. צוות המדריכים בחדר הכושר העניק לו טיפול ראשוני והוא הועבר לביה"ח איכילוב בת"א. מבית החולים נמסר כי "הוא בהכרה ומצבו הרפואי טוב"

דן מרגלית, ארכיון (חדשות 2)

העיתונאי והפובליציסט הוותיק דן מרגלית התמוטט בצהריים לאחר שחש ברע במהלך אימון במכון הכושר "הגראז'" ברמת החי"ל בתל אביב. הוא פונה לבית החולים איכילוב לקבלת טיפול רפואי.

מבית החולים נמסר שמצבו מוגדר מצוין. "הוא הגיע בעקבות חולשה שהרגיש באימון בחדר הכושר ועבר סדרה של בדיקות", לשון התגובה. "הוא בהכרה מלאה ונשאר באשפוז לשם מעקב בלבד".

בתו שירה מרגלית סיפרה לחדשות 2 באינטרנט ש"הוא התעלף לרגע, אבל עכשיו הוא בהכרה ומצבו הרפואי טוב".למרבה המזל, מרגלית לא היה לבדו. "היה נראה שהוא איבד את ההכרה ומדריכי הכושר עשו לו עיסויים עד שהפרמדיקים הגיעו", סיפר אחד העובדים בחדר הכושר. "עכשיו נראה שהמצב בסדר גמור".

שמו של מרגלית עלה לאחרונה לכותרות בפרשת תקיפת אנשי התקשורת על ידי דודו טופז, שבה הותקפה בתו שירה על ידי בריונים לעיני בנה. על פי החשד, טופז הוא שעמד מאחורי הפגיעה בשירה מרגלית על רגע חילוקי דעות מקצועיים.

הגיע לדיונים נגד טופז בביהמ"ש

באחד הדיונים בהארכת מעצרו של טופז, הגיע מרגלית לבית המשפט והביע את מורת רוחו מהמעשה. "אם במקרה החשדות נגדו (נגד טופז) נכונים, זה עונה על הדפוס: מי שמאכזב את מר טופז - מר טופז מפוצץ לו את הפנים".

מרגלית הוא עיתונאי ופובליציסט שהחל את דרכו המקצועית במערכת עיתון "הארץ" בשנות השישים. בימים אלה הוא עובד כפרשן בכיר בעיתון "ישראל היום" במקביל לעבודתו בתכנית "מועצת החכמים", אותה הוא מגיש בערוץ 10.

 הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק