החרדים נגד הדסה בחוברת השמצות חדשה

לאחר שהוציאו לפני כחודש את החוברת הראשונה ב"סדרה", יוצאת היום לאור החוברת השנייה שמהווה מעין כתב הגנה מטעם החברה החרדית על האם הנאשמת בהרעבת בנה. הפעם, לא מסתפקים רק בהשמצת ביה"ח הדסה - אלא מרחיבים את המתקפה גם כלפי החברה החילונית. "ההידרדרות בעולם החילוני אינה יודעת גבולות"

למרות כתב האישום החמור שהוגש, למרות מסכת הראיות והעדויות שנפרשות אט אט בבית המשפט ולמרות שבית החולים הדסה נוקה מכל אשמה - בעדה החרדית ממשיכים לתקוף בכל הכוח בפרשת "האם המרעיבה".

אנשי המשפחה והמקורבים מוציאים היום חוברת חדשה, שנייה במספר, שמופצת במאות אלפי עותקים ביישובים החרדיים בארץ. החוברת מלאה בהשמצות פרועות על סף הוצאת דיבה, לפיהן אנשי "הדסה" פוגעים במאושפזים החרדים ואף מתעללים בהם.

"האם אותם (הטעות במקור) עובדות סוציאליות, שחלקן רווקות, גרושות, ובמקרה הטוב עם ילד אחד או שניים... יכולות להסביר לאמא חרדית כיצד לטפל בילדים?", נכתב בחוברת, שחלק ממנה הובא באתר "כיכר השבת". "או שמא עליהם (הטעות במקור) להרכין ראש ולשמוע מפי האמהות החרדיות כיצד נוהגים במקרה כזה וכזה, שזה להם בירושה מאימותיהם... ניסיון של אלפי שנים... ותוכיח המציאות, כיצד נראים ילדינו וכיצד נראים ילדיהם...".

"החילונים שקועים כל כך עמוק בתוך הבוץ"

חוץ מלתקוף את עובדי הדסה, תוקפים מחברי החוברת גם את הציבור החילוני בכללותו. "ההידרדרות בעולם החילוני אינה יודעת גבולות, והפשע כל כך גואה, כך שבהחלט ניתן להבין מדוע הם חושדים בכל אחד שמגיע לרופא או לבית החולים עם שבר, כוויה וכדומה, שמא ההורים או מאן דהוא התעלל בו...".

"הם - החילונים ואנשי המקצוע שלהם - שקועים כל כך עמוק בבוץ, שהם כלל לא מסוגלים להבין שקיים עולם מסוג אחר ושונה לחלוטין כרחוק מזרח ממערב... עולם של זוך וטוהר, של התנהגות מכובדת ומידות טובות", נכתב.

מחברי החוברת כבר אמרו לאתר "חרדים" כי "עדיין מדובר בתחילת המערכה, וכבר כעת מכינים את החוברת השלישית", שתהווה לדבריהם מסמך "שיזעזע את אמות הסיפים של מערכת הבריאות הארצית והבינלאומית".

החוברת הקודמת: "תעלולי משולש הרשע"

החוברת הראשונה שהופצה בנושא, וגם עליה אחראים מנהיגי המאבק בפרשת "האם המרעיבה", ראתה אור בסוף חודש יולי, ימים ספורים לפני הגשת כתב האישום כנגד האם.

האתר החרדי "כיכר השבת" דיווח אז כי החוברת, בת 16 עמודים תחת הכותרת "עלילת הדם", תופץ בלא פחות מ-400 אלף עותקים בכל רחבי הארץ. החוברת עוסקת ב"מסכת ההתעללות באמא המסורה ובבנה החולה", ומפרטת בהרחבה את "תעלולי משולש הרשע" - בית חולים הדסה, לשכת הרווחה ומשטרת ישראל.

בדפי החוברת מפורטות "השאלות שלא קיבלו מענה" על התנהלות מוסדות המדינה, כמו גם עדויות של מתנדבות, שעל פי החוברת הכירו אישית את האם ובנה.

אתמול בביהמ"ש: האם התפרצה על נציגת הפרקליטות

השופטים שמעו במהלך הדיון אתמול בבית המשפט המחוזי בירושלים, עדויות ממספר אחיות מבית החולים הדסה, אותן הקריאה נציגת הפרקליטות עו"ד מעיין אורן-רימון. "ברגע שהילד נמצא עם המשיבה (האם), הוא בוכה, צורח במשך שעות, לא מוכן להכניס דבר לפיו. ברגע שהילד נמצא עם אביו, או עם אחיות או עם מתנדבות, הוא רגוע, מחייך, משחק, אוכל בכוחות עצמו", אמרה.

האם עצמה זעקה במהלך הדיון: "זה עוד כלום מה שעברתי, עברתי דברים שאין אישה שעוברת, אני הייתי עשרה ימים ביסורים נוראיים, מה שעשו לי רק בגלל שאני אישה חרדית". היא המשיכה, "ראיתי הרבה פושעים בבית סוהר. יומיים וחצי לא קיבלתי אוכל כשר, לקחו אותי לחקירות קשות, אין עוד אישה שעברה חקירות כאלה".

"כשהייתי ב-8 בערב הרופאה לא הייתה במגרש הרוסים, הייתי עם אזיקים בידיים וברגליים ברוב החקירות נשארתי עם האזיקים, לא עוברים דברים כאלה אולי חוץ מבשואה ואולי האינקוויזיציה. אמרו לי 'אל תעשי לנו הצגות', כמעט התעלפתי. ישבתי שלוש שעות בעילפון, הגיעו סוהרים, הייתי בלי מזרון, אישה בהריון. ישנתי על בטון, שבעה ימים, לא נתנו לי להוציא את עדשות המגע שלי", הוסיפה בצעקות.

במהלך דברי האם הפרקליטה ניסתה להתערב ולהפריך את טענותיה, ובתגובה צעקה האם בחוזקה: "שקר, שקר".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

האם המרעיבה - סיקור מיוחד:

כתב האישום המלא נגד "האם המרעיבה"

האם המרעיבה מדברת: עשו עליו את כל הניסויים בעולם

בלעדי: כך נראה הילד "המורעב" לפני 4 חודשים

"רחמים על הילד, אל תתנו לה לחזור אליו"

מיוחד: ביקור בבית בו שוהה האם המרעיבה

מה זה בעצם תסמונת מינכהאוזן?