המשימה האחרונה של דודו טופז: לדאוג לילדיו

ימים ספורים לפני ששם קץ לחייו זימן הבדרן את עורך דינו וביקש ממנו לערוך שינויים בצוואה. המטרה: להבטיח את עתידם הכלכלי של שלושת בניו

בנו של טופז בטקס ההלוויה (חדשות 2)

האם הראשון בבידור התכונן לקראת מותו? ימים ספורים לפני ששם קץ לחייו ביקש דודו טופז לשנות את צוואתו על מנת להבטיח את עתידם של שלושת בניו - כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

הבדרן זימן לאחרונה לתא מעצרו את עורך דינו וחברו עו"ד אברהם דבירי וביקש לערוך מספר שינויים בכל הנוגע לחלוקת ממונו, כך שיטיבו עם ילדיו: דניאל, עומר ויונתן. עו"ד דבירי התחייב למלא אחר הבקשה, למרות שהדגיש כי מדובר בתיקונים קטנים שאין בהם צורך.

דניאל: "לא מתבייש באבא"

ביום שישי האחרון התקבצו שלושת הבנים בטקס ההלוויה של אביהם. "לעולם לא אתבייש להגיד שאבא שלי היה דודו טופז" - ספד דניאל הבכור בבכי קורע לב. "היית האבא הכי טוב שאפשר לבקש, אני אוהב אותך".

"בשבילכם הוא היה ועדיין דודו טופז, אבל בשבילנו הוא הרבה יותר מאבא שסתם הולך לעבודה", הוסיף בנו דניאל בן ה-21, ופרץ בבכי קורע לב שלא הותיר אף עין במקום יבשה. "אנחנו איבדנו הכל".

"תמיד יהיה הראשון בבידור"

"הוא אהב את מדינת ישראל והיה ציוני", המשיך הצעיר האבל. "אבא הקדיש חלק נכבד מחייו כדי לנסות ולעשות טוב יותר במדינה. הוא הקדיש את חייו לעשות למען אנשים ותמיד חשב על עצמו בסוף. זה לא סוד שאבא התגאה בנו ורצה שיהיה לנו טוב, בשבילנו "איבן", ככה קראנו לו, תמיד יהיה הראשון בבידור ומלך הרייטינג - על השנים שהוא עשה טוב".

בנו הצעיר יהונתן שאל את הנוכחים בתמימות אופיינית לילד קטן: "אני לא מבין למה אבא שלי הלך לכלא אם הוא עשה טעות אחת, וכל-כך הרבה דברים טובים".

הבן עומר, בן ה-17, פרץ אף הוא בבכי קורע לב והתקשה לדבר: "לא הספקתי להיפרד מאבא שלי, אבל אבא אני אוהב אותך, אף פעם לא אשכח אותך ואבוא לבקר אותך. זה עושה לי טוב כל האנשים האלה שבאו לכאן עכשיו כי לא היה ולא יהיה כמוך".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז התאבד: משדר מיוחד

סנגורו: "אסרו עליו לפגוש את ילדיו"

ניתוח כתב היד של טופז: "תשו כוחותיו מהמלחמות הפנימיות שלו"

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור