אסון בדימונה: פעוטה בת שנה וחצי נכוותה קשות במקלחת

אם מדימונה שמילאה היום אמבטיה לבתה הפעוטה, יצאה מחדר הרחצה ולא שמה לב שטמפרטורת המים הקרים עלתה בפתאומיות. רק כששמעה צרחות הבינה האם שהפעוטה נכנסה לבדה לאמבטיה - ונכוותה בכל גופה. צוות מד"א פינה אותה לבית החולים במצב בינוני עם כוויות בכל הגוף וכשהיא בהכרה מלאה. המשטרה פתחה בחקירה בחשד לרשלנות

התינוקת פונתה במצב בינוני. אילוסטרציה (AP)

אסון בדימונה: פעוטה בת שנה וחצי נכוותה קשות בכל חלקי גופה ממים רותחים במהלך מקלחת בביתה. היא פונתה לבית החולים כשמצבה מוגדר בינוני עם כוויות קשות על כל גופה.

"האמא טוענת שמילאה את האמבטיה כשהכינה אותה לרחוץ את ילדתה, ויצאה מחדר האמבטיה. הפעוטה, לטענת האם, נכנסה לבדה למים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט חנן דדון, דובר מד"א נגב. כשהאם שמעה צרחות מכיוון חדר האמבטיה, היא מיהרה להוציא את הילדה מהמים הרותחים והזעיקה עזרה. 

מצבה של התינוקת: בינוני אך יציב

צוות טיפול נמרץ שהגיע למקום פינה את התינוקת לטיפול רפואי בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע כשהיא סובלת מכוויות קשות בכל גופה וכשהיא בהכרה מלאה. ממד"א נמסר כי מצבה מוגדר בינוני והיא סובלת מכוויות בדרגות א' ו-ב'.

מבית החולים "סורוקה" נמסר כי לאחר טיפול רפואי ראשוני שקיבלה הפעוטה, מצבה מוגדר כעת בינוני אך יציב. היא מאושפזת במחלקת טיפול נמרץ ילדים, כשהיא סובלת מכוויות בידיים, ברגליים ובבטן.

חקירת נסיבות האירוע הועברה לטיפול המשטרה, שבודקת אם יש חשד לרשלנות מצד הוריה של הפעוטה.