ליל דמים נוסף בכבישים: 2 הרוגים, 2 פצועים קשה

בזיכרון יעקב התהפך רכב לתהום, סמוך לבית דגן נדרס למוות הולך רגל צעיר ובקריית אונו נפצע צעיר אחר - בתאונת טרקטורון. עוד סוף שבוע מגיע, ובכוחות ההצלה חסרי אונים נוכח האירועים הקשים בכבישים

כבישים אדומים: שוב מגיע סוף שבוע, ושוב כוחות ההצלה והמשטרה מונים הרוגים ופצועים. שני בני אדם נהרגו ושניים נוספים נפצעו קשה, בתאונות דרכים שאירעו הלילה בכבישי ישראל. בזכרון יעקב התהפך רכב פרטי והדרדר לתהום, ובסמוך לבית דגן נדרס למוות הולך רגל צעיר בן 16.

בסמוך לשעה 05:00 לפנות בוקר התקבלה קריאה במגן דוד אדום על רכב פרטי שהתהפך בשכונת עדן בזכרון יעקב, והידרדר לוואדי סמוך. לצוותי ההצלה שהוזעקו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו של הנהג, ולטפל בנוסע שהיה לצידו, שהיה במצב קשה. נזק רב נגרם לרכב. בשלב זה לא ברורה הסיבה לסטייתו של הרכב מנתיב הנסיעה והתהפכותו לצד הדרך. המשטרה ממשיכה בחקירת נסיבות התאונה.

בשעות הצהריים הותר לפרסום שמו של ההרוג - יהונתן עזרא, בן 17 וחצי מזיכרון יעקב. חברו, מיכאל לדני, הוא שנפצע קשה.

הרוג ופצוע בשתי תאונות נוספות

עוד קודם לכן, בשעות הלילה המוקדמות, נהרג הולך רגל בן 16, שחצה את הכביש במעבר חצייה באור ירוק, בסמוך לצומת בית דגן. מכונית פרטית שחלפה במקום פגעה בנער, גררה אותו מספר מטרים ולא הותירה לו כל סיכוי. צוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה העניק טיפול ראשוני לנער, ולאחר שפונה לבית החולים אסף הרופא - נפטר מפצעיו.

אתמול בערב נפצע צעיר בן 20 בתאונת טרקטורון בקריית אונו. מחקירה ראשונית עולה כי בתאונה היה מעורב גם קטנוע, שעל פי עדי ראייה, האדם שרכב בו לא הזעיק עזרה או סייע לצעיר הפצוע. צוות מד"א ירקון שהוזעק בסופו של דבר למקום, העניק לצעיר טיפול ראשוני בשטח, ולאחר מכן פינה אותו לבית החולים תל השומר.