משפחת טופז מבקשת להמשיך במשימות

באתר המיוחד שהוקם לזכרו של דודו טופז שולחים בני המשפחה בקשה מיוחדת לאלפי הגולשים. בני המשפחה קוראים לציבור להקדיש את הימים הבאים לעשות משימות של טוב, אהבה ושלום בין אנשים. המשפחה מבקשת ליצור "מציאות חדשה", הכל בהשראתו של דודו

דודו טופז, ארכיון (חדשות 2)

משפחתו של דודו טופז ממשיכה להחיות את זכרו. באתר האינטרנט שהוקם על ידי בני המשפחה נשלחת קריאה לאלפי המעריצים של טופז לאורך השנים, ולכל אלו שמותו נגע לליבם "להקדיש את הימים הבאים למשימות של טוב, אהבה ושלום בין כולנו, משימות בהשראת דודו". לדבריהם "יש ברירה", והם מזמינים את הגולשים להציע משימות שיובילו לאהבה.

מיקי גולדנברג, אחיו של טופז, קרא לכל תושבי ישראל ובמיוחד לאלו שאהבו את טופז להיכנס לאתר כדי להתייחד עם "הראשון בבידור" שהלך לעולמו. בתוך דפי האתר נכתב- "יש מציאות חדשה". משפחתו של הבדרן קוראת לעשות משימות "שיובילו לאהבה בעם, בין אשכנזים לספרדים, דתיים לחילונים ובריאים לנכים".

דרכו האחרונה

המשפחה משתמשת בבמת האתר גם כדי להמשיך ולהגן על טופז ומזכירים כי המשפט שלו עוד לא החל, ולכן אין למהר לשפוט אותו ואת מעשיו.

באתר נשלחה ברכת תודה לאלפי האנשים שהגיעו היום ללוות את טופז בדרכו האחרונה. בני משפחה, אמנים, חברים ומעריצים גדשו את בית העלמין ירקון בשעות הבוקר, לחלוק כבוד אחרון עם הכוכב שחייו הסתיימו בטרגדיה. בנו של טופז, דניאל ספד לו ואמר "לעולם לא אתבייש שאבא שלי היה דודו טופז".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

הווידאופדיה: עפרה חזה

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז התאבד: משדר מיוחד

סנגורו: "אסרו עליו לפגוש את ילדיו"

ניתוח כתב היד של טופז: "תשו כוחותיו מהמלחמות הפנימיות שלו"

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור