אחיו של טופז מציע: כנסו לאתר לזיכרו של דודו

ברשת האינטרנט כבר פועל אתר לזכרו של הראשון בבידור שהתאבד בתלייה בתאו. "חבל" זו המילה השכיחה ביותר שמופיעה לצד נרות הנשמה הווירטואלים שהקדישו הגולשים לטופז. מיקי גולדנברג האח מתרגש

ברשת האינטרנט כבר החלו לצוץ אתרים מיוחדים לזכרו של הבדרן דודו טופז ששם קץ לחייו הבוקר בתאו בכלא. גם אחיו של הבדרן, מיקי גולדנברג, הפנה את העיתונאים לאתרים האלה כדי לראות את אהבת הקהל.

"חבל" זו המילה הכי שכיחה באתר שמספק התייחדות וירטואלית עם זכרו של טופז והדלקת נרות נשמה וירטואלים. עד לשעות אחר הצהריים, מעל לאלפיים "נרות" הודלקו על ידי הגולשים שמבכים את מותו של טופז.

בראש העמוד, לצד תמונתו נכתב: "הדלק נר לזיכרו של דודו טופז ז"ל - אתר מיוחד להתייחד עם זכרו של דודו טופז. להדלקת נר הוסף שמך והודעה קצרה והדלק נר זיכרון לזכרו. יהי זיכרו ברוך!".

להדלקת נר זיכרון לטופז

עכשיו, אחרי מותו, חושבים גולשים רבים כי לטופז מגיעה מחילה על המעשים המזעזעים בהם הואשם. "חודש הסליחות בפתח" כתב אחד הגולשים. "סלחו לו. אולי כך הנשמה שלו תמצא מנוח. יהי זכרו ברוך".

"בואו כולכם להלוויה"

באתר אחר מזמינים את עם ישראל כולו לבוא להלוויה שתתקיים מחר בשעה 10:30 בבית העלמין ירקון בתל אביב. "זכרו את דודו, את רוחו, חייו, את הדברים הטובים שעשה, הצחוק ואהבת האדם - בואו לחלוק לו כבוד אחרון!", נכתב באתר. מי שעומדים מאחורי האתר מציינים כי האתר לא נפתח בכדי להצדיק חלילה את המעשים שטופז הואשם בהם.

לצפייה באתר

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז התאבד: משדר מיוחד

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור

ההסתבכות של טופז: כך הכך התחיל