גרושתו של טופז הגיעה לביתו בת"א

במהלך חקירתו, גילתה המשטרה כי דודו טופז תיכנן גם לפגוע בגרושתו לשעבר רוני חן ובבעלה חיים זנאתי, זאת בשל קנאה ביחסיהם של השניים. היום, לאחר קבלת ההודעה המרה על מותו, הגיעה חן ההמומה לביתו של טופז בתל אביב

רוני חן ובעלה מגיעים לביתו של טופז, היום (חדשות 2)

גרושתו של דודו טופז, רוני חן, הגיעה היום לביתו של טופז בשכונת נאות אפקה בתל-אביב מיד עם היוודע הבשורה הקשה על מותו. חן הגיעה למקום עם בעלה, השחקן חיים זנאתי.

לאחר מעצרו של טופז, בדקה המשטרה חשד לפיו הבדרן והשחקן "הזמין" יחד עם שכנו דניאל זנקו אדם שיתקוף את גרושתו של טופז, רוני חן, באמצעות מטען חבלה. השניים תכננו על פי החשד לפגוע גם בבעלה.

טופז וזנקו נחשדו אז כי אספו מודיעין וביצעו מעקב אחרי חן. אחד החשדות  שעלו היה כי התקיפה כבר הייתה בדרך לביצוע - אך נבלמה ככל הנראה. טופז הודה בתכנון התקיפה בחקירתו, ומהחקירה עולה כי הרקע הוא ככל הנראה קנאה שחש טופז על כך שגרושתו "המשיכה בחייה בלעדיו", כלשונו.

על פי החשד, טופז תכנן לחסל את גרושתו ובעלה באמצעות הטמנת מטעני חבלה, זאת בעת שידע שהיא בחודש השני להריונה.

טופז תלה עצמו במקלחת

טופז שעמד למשפט על הזמנת תקיפותיהם של אנשי התקשורת אבי ניר, שירה מרגלית ובועז בן ציון תלה את עצמו במקלחת בבית המעצר ניצן, באמצעות כבל של הקומקום החשמלי שהיה בתאו. סוהר של מד"א שהלך לחפש אותו, מצא אותו תלוי. במשך שעה ארוכה ניסו אנשי מד"א, בשיתוף רופא של שב"ס, לבצע בו ניסיונות החייאה ממושכים שכשלו - והרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

מאז ניסיון ההתאבדות הקודם שלו, היה טופז תחת פיקוח של סוהרים ומצלמות 24 שעות ביממה, מחשש שינסה לשים שוב קץ לחייו. הבוקר סביב השעה 07:00, הוא ככל הנראה ניצל את העובדה שבמקלחות הכלא אין פיקוח של סוהרים - וניסה כאמור להתאבד בתלייה.

תזכורת: חתונתם של טופז וחן

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

דודו טופז התאבד - סיקור מיוחד:

דודו טופז התאבד: משדר מיוחד

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

הראיון האחרון של הראשון בבידור

ההסתבכות של טופז: כך הכך התחיל