הטוקבקים: "התקשורת והשב"ס אשמים"

גם אחרי התפוצצות פרשת טופז ותקיפת אנשי התקשורת, העם היה עם דודו. הציבור לא שכח לו מעולם את הימים הטובים של "מלך הרייטינג", למרות המעשים החמורים שיוחסו לו. מאות גולשים מציפים מאז הבוקר את הרשת בטוקבקים בעקבות התאבדותו של טופז. גם עכשיו הם ממשיכים לתת לו אהבה, ולתקוף את האחראים - לדעתם - למותו

מקבל אהבה מהציבור. טופז (חדשות 2)

התאבדותו הדרמטית הבוקר של "הראשון בבידור" הכתה רבים בציבור הרחב בהלם. גם לאחר חשיפת המעשים החמורים שיוחסו לו והפגיעות באנשי התקשורת, הציבור הרחב שמר לו חסד  נעורים והמשיך להעניק לו אהבה. גם הבוקר, גולשים רבים באינטרנט הרגישו צורך להתייחס לפרשה והציפו את אתרי האינטרנט השונים בטוקבקים.

מרבית המגיבים מאשימים את התקשורת, את השב"ס ואת המשטרה במותו של טופז ומביעים רגשות עצב, תסכול, רחמים ואכזבה. "התקשורת צריכה לתת את הדין, התקשורת אשמה, אתם התקשורת הרגתם אותו", אלה הן רק חלק מהתגובות באינטרנט.

"עוד מחדל למשטרה ולשירות בתי הסוהר", כתב גולש אחד. "אז מהיום כל מי שיש לו נטיות אובדניות יוכל להתחמק מהמשטרה ולחמוק מעונש המגיע לו זה מחדל חמור ביותר ובגללו כמה אנשים יהיו חייבים להתפטר".

"יהי זכרו ברוך, חבל מאד על האיש למרות כל מעשיו יש לו גם הרבה זכויות ועזרות שהוא עשה", כותב הגולש איתן קובי. "עוד מחדל בשורה של מחדלים של משטרת ישראל.  מישהו חייב כבר לשלם את מחיר הזלזול בחיי אדם. אני בטוח שכל "חבריו" לאורך השנים אשר נטשו אותו מאז המקרה יבכו היום בכי גדול".

גולשת: "דודו המלך אנחנו אוהבים אותך"

הגולשת מורן כהן מחולון מפנה אצבע מאשימה כלפי התקשורת. "רק תראו מה התקשורת עשתה לבן אם הזה! תעזבו אותו בשקט כבר! מספיק! הוא עשה טעות אני לא אומרת שלא אבל תפסיקו לחפור בו כבר כמו חפרפרות", היא כותבת. "דודו אתה המלך אנחנו אוהבים אותך וזוכרים את כל הטוב שעשית לעם הבוגדני הזה- ששום דבר לא מעריך. פשוט גועל נפש של מדינה".

"ידעתי, שבסוף הוא "יצליח" כתבתי עשרות טוקבקים הבן אדם כול-כך מאס בחיים מסוג כזה של פשעים כה חמורים שלא היה יכול להמשיך לחיות", כתב גולש אחר. "בפעם הראשונה לא הצליח והרי ידוע שמי שכול-כך רוצה משהו בסוף הוא יצליח כול-כך עצוב לי מדינה ממש מפגרת כול כך אהבתי את הבן אדם דודו טופז היקר תהה נשמתך צרורה בצרור החיים".

הגולשת עופרה מאשימה את החברה במותו של טופז: "נכון שדודו ז"ל עשה מעשים איומים אבל אנחנו כחברה עשינו הרבה יותר גרוע כי ברגע מחקנו את כל הדברים הטובים שהוא כן עשה בחייו והוא עשה הרבה".

"מרגע שהודה בפגיעה באנשי התקשורת, התחילו לקלל אותו, ואדם כמו דודו שמהות חייו זה הקהל והבמה לא יכול לעמוד בביקורת כזו והוא לא אשם שזה האופי שלו. האנשים שפטו אותו עוד בטרם בית המשפט שפט אותו, החברים שלו נעלמו, לא יצרו עימו קשר...זו ממש פשלה של המערכת ואני חושבת שלמרות הכל ממש חבל עליו".

"התקשורת הרימה, התקשורת זרקה"

"ממש עצוב שאדם כמו דודו סיים כך את חייו, זה היה צפוי-לא נשאר לו למה לחיות", אומרת הגולשת דנה. "למרות הדברים הנוראיים שדודו עשה - הוא היה אדם טוב, שעשה להמון אנשים טוב - שלא תשכחו את זה".

גם הגולשת אורית מאשימה את התקשורת: "התקשורת הרימה, התקשורת זרקה. במקרה הזה, מדובר באדם שלא היה חזק בנפשו (בלשון המעטה). אדם שהיה צמא לאהבה ולתשומת לב. ברגע שזרקו אותו, הרגיש שהאדמה פערה פיה ושאין לו מה להפסיד.

"העצוב הוא, שאנשי התקשורת שנהנו מביצי הזהב, ידעו כל הזמן כמה האישיות של דודו היא לא יציבה, לא בריאה וכו'. אבל נהנו מהביצים, וכשלא היו ביצים, זרקו אותו. אני מאוד מקווה שאנשי התקשורת ילמדו את הלקח: לא ממליכים אף אחד, ולא מדיחים אף אחד. מתנהגים לכל אחד כאל בן אדם ולא כאל מלך. עצוב לי על דודו וכמובן על ילדיו. ינוח על משכבו בשלום".

"זה יום שחור למדינה", כתבה הגולשת לילך. "בכל אספק טשנבחן את המקרה יצאנו מופסדים. תקשורת שמעלה ומורידה אנשים לפי מה שמתאים לה ולרייטינג שלה . בנאדם נהדר עם המון טוב לב שכבר לא ידע לחיות בלי כל הפופולאריות. כל העניין היה צריך להיות מטופל בצורה רגישה יותר כפי שמטפלים במי שחלה יש הרבה אנשים שיצטרכו לתת את הדין גם בפני התקשורת וגם בפני עצמם. דודו צר לי על המצב שאליו הגעת מעשיך האחרונים בלתי נסלחים אך מודה לך על אלפי מעשים טובים לבריות ובכלל ערבים מהנים שעברנו איתך בתוכניותך... יהי זכרך ברוך".

 גולש: "מרגלית וניר יכולים לישון בשקט"

אבל יש גם גולשים שזועמים על מעשיו של טופז ולא מגלים חמלה. "טוב מאוד שהוא עשה את זה, עכשיו אבי ניר, צביקה הדר וכל השאר שהוא איים ופגע בהם יכולים לישון בשקט", כתב הגולש הכותב. "הוא התאבד בגלל שהוא רצה שאחרי מותו יזכרו אותו כקורבן וידבר עליו בטלוויזיה".

הגולש יאיר מסכים: "אף אחת ואחד המהגיבים פה לא היה מוכן לעבור מה שהנתקפים של החלאה עברו, אז אל תהיו יפי נפש, "יהי זכרו ברוך" "התקשורת אשמה" איזה שטויות !!! הוא אשם !!!". גולש אחר הוסיף: "סוף גנב לתלייה, מה רציתם שייתנו לו פרס?".

הגולשת ג'נה כתבה: "פתאום כולם אוהבים אותו, שכחתם מה קרה לשירה? לא התקשורת הרגה אותו, הוא הרג את עצמו...זה שהוא בחר בדרך של פשע לא אומר שצריך לרחם עליו שבלל שהוא היה מפורסם - להפך"".

דודו טופז התאבד: סיקור מיוחד

משדר מיוחד: דודו טופז התאבד

הריאיון האחרון של הראשון בבידור

רני רהב: "דודו עשה את המעשה האמיץ ביותר"

ההסתבכות של טופז: כך הכך התחיל

העם עם החשוד: "דודו מלך ישראל"

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי