צפו בהודעה הדרמטית: הראשון בבידור איננו

מדינת ישראל התעוררה היום לבוקר עצוב במיוחד. בהתחלה עוד הייתה תקווה כי גם הפעם כשל ניסיון ההתאבדות של דודו טופז, אך במהרה התקבלה הבשורה המרה. צפו ברגע בו אושרה הידיעה הקשה: דודו טופז מת

בתוך שניות פשטה הידיעה בכל רחבי הארץ: דודו טופז תלה את עצמו. רבים ממעריציו של הבדרן האהוב סירבו להאמין וקיוו כי מדובר בשמועות זדוניות בלבד. אך הבשורה המרה לא איחרה לבוא. בתוך דקות ספורות התקבל האישור הרשמי לידיעה: הראשון בבידור איננו.

סמוך לשעה 07:40 דיווחו בשב"ס כי טופז נמצא תלוי במקלחת בתא המעצר. רופא בית המעצר וצוות של מד"א הוזעקו לטפל בו במהרה, ובתחילה נטען כי מצבו בינוני עד קשה. לאחר מכן התברר כי מצבו של הבדרן החמיר ונשקפת סכנה לחייו. בשעה 08:15 הודיעו במד"א רשמית: מאמצי ההחייאה כשלו.

עם קבלת ההודעה המצמררת החלו כל כלי התקשורת לעסוק בשאלה הגדולה: איך ייתכן שטופז הצליח לשים קץ לחייו בתא המעצר, למרות הידיעה הברורה על כוונותיו האובדניות?

בשירות בתי הסוהר החליטו להקים ועדה מיוחדת לבדיקת נסיבות המקרה. בבית המעצר ניצן קיימו ישיבת היערכות מיוחדת בהשתתפות קצינים בכירים של מחוז מרכז במשטרה ואנשי המעבדה לזיהוי פלילי של המשטרה שהחלו באיסוף ראיות בשטח.

בהכנת הכתבה השתתפו משה נוסבאום, יואב אבן וגדעון אוקו

דודו טופז התאבד: סיקור מיוחד

משדר מיוחד: דודו טופז התאבד

המחדל של שב"ס: כבל של קומקום בתא

הריאיון האחרון של הראשון בבידור

רני רהב: "דודו עשה מעשה אמיץ"

קראו את כתב האישום המלא נגד טופז ויתר הנאשמים

גרושתו של טופז דליה: זה לא אנושי

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק