נכנס ל"קריז" והצית את עצמו

במרפאת גמילה בירושלים שמעו כי אחד המטופלים מוכר את תחליפי הסם במקום להיעזר בהם והחליטו להעבירו למרפאה אחרת. המכור לא אהב את ההחלטה, שפך על עצמו בנזין והצית את עצמו. בבית החולים נלחמים על חייו

פינוי הפצוע, היום ("חרדים")

דרמה בירושלים: מכור לסמים הצית את עצמו בצהריים בגלל שלא קיבל את מבוקשו. בבית החולים נלחמים על חייו.

האירוע התרחש לאחר שבן ה-35 הגיע "למרכז מתדון ירושלים" שבשכונת תלפיות, שם הוא מצוי בתהליכי גמילה. לאחר דין ודברים עם אנשי המרפאה הוא שפך על עצמו מיכל בנזין והצית את עצמו. נוכחים במקום מיהרו לכבותו במהירות בעזרת מטף.

להב רוני סונינו, קצין כבאות ירושלים, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי האדם בער במשך דקה עד דקה וחצי.

צוות מד"א שהוזעק למקום מצא אותו, כשהוא עדיין בהכרה. לדברי פארמדיק שהגיע למקום, הגבר אף הספיק לומר "קשה לי לנשום" לפני שצנח. כתוצאה מהשריפה, נכווה האדם בכל חלקי גופו למעט ראשו, בדרגת כוויה ב'. הגבר פונה על ידי ניידת טיפול נמרץ כאשר הוא מורדם ומונשם. מבית החולים הדסה עין כרם, לשם הובהל, נמסר כי מצבו מוגדר קשה וכי הוא מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ.

במשרד הבריאות, שאחראי על המרפאה, הסבירו כי האדם מקבל דרך קבע במרפאה תרופות לגמילה. במרפאה גילו, כך מתברר, כי האדם נהג למכור את התרופות לחבריו במקום להשתמש בהם בעצמו. בתגובה לגילוי, הוחלט להעבירו למרפאה אחרת. ההחלטה הזאת, אומרים במשרד הבריאות, היא שגרמה לו לעשות את שעשה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק