נמצא ארטיום בן ה-17 שנעלם בת"א

הצעיר, הסובל מאפילפסיה ומפיגור, יצא אתמול אחר הצהריים מביתו ומאז נעלמו עקבותיו. לאחר חיפושים ארוכים הוא נמצא הלילה על ידי צוות משטרה. בני המשפחה קיבלו הבוקר את הבשורה המשמחת. "שמעתי אותו בטלפון והוא נשמע מאושר ושמח", אמרה אחותו מאי

מי ראה את ארטיום? (חדשות 2)

סוף טוב לפרשת היעלמותו של נער צעיר בתל אביב. לאחר לילה של חיפושים איתרה המשטרה את הצעיר ארטיום ז'ולידה בן ה-17 וחצי מתל אביב, שנעדר מביתו ביממה האחרונה. ארטיום סובל מאפילפסיה ומפיגור שכלי, ובני משפחתו שדאגו שאולי לקה בהתקף והוא נמצא במצוקה. הבוקר הוא נמצא בריא ושלם.

"דיברתי איתו בטלפון והוא נשמע שמח ומאושר", מספרת מאי אחותו של ארטיום. בסביבות השעה שבע בבוקר צילצל הטלפון בבית המשפחה. על הקו היו השוטרים שהעבירו להם את הידיעה המשמחת כי ארטיום נמצא והוא בתחנת המשטרה.

לילה של חיפושים

"הוא יצא מהבית בדרום תל-אביב אתמול בשעה 18:00", סיפרה אתמול לחדשות 2 באינטרנט אחותו של ארטיום, מאי. "הוא מכיר את האזור שליד הבית ופעמיים-שלוש בשבוע הוא הולך לים ותמיד חוזר. יש לו מסלול אחד שהוא מכיר ויודע, שהוא הולך בו בדרך כלל".

לדברי האחות, ארטיום יצא מהבית עם הטלפון הסלולרי וככל הנראה שמע מוזיקה בנייד והסוללה נגמרה. "כנראה שהיה לו התקף שמנע ממנו לחזור", היא אומרת. "בהתחלה הוא התקשר לאמא ואמר שהוא בשדרות רוקח. ב-23:30 הוא שוב התקשר ואמר 'אמא', אבל אז השיחה נקטעה".

סובל מהתקפי אפליספיה

בני המשפחה פנו למשטרה מאחר ומדובר בצעיר שסובל מפיגור. "במשטרה פנו לחברה הסלולרית שאמרה שהשיחה בוצעה מנתניה. איך הוא הגיע לנתניה?".

כבר 3 שבועות: מורן בת ה-16 עדיין נעדרת

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק