משפחת שליט לקראת התפילה בכותל היום: מתפללים שלרה"מ יהיה כוח לקבל את ההחלטה

משפחת שליט תשתתף בתפילה המונית בכותל למען השבת בנם. "על המנהיגים מוטל להחזיר את גלעד הביתה", אמרו לחדשות 2 באינטרנט בני המשפחה. רב הכותל קורא לכולם להצטרף. בערב: שידור חי באתר מהתפילה

תפילה למענו. גלעד שליט (חדשות 2)

משפחת שליט, חברים ואזרחים רבים ינסו היום עוד צעד שאולי יקרב את גלעד הביתה: בכותל המערבי תיערך תפילה לציון יום הולדתו של שליט שחל השבוע, ולמען השבתו. את התפילה בכותל המערבי נעביר כאן בחדשות 2 באינטרנט החל מהשעה 19:00. העיתון הלבנוני "אל-אחבר" דיווח אמש מפי מקורות לבנוניים כי המצרים ישלחו בימים הקרובים משלחת לדמשק כדי לקדם את עסקת השיחרור.

"אנחנו מתפללים שיהיה לראש הממשלה ולשריו את הכוח לקבל החלטות של מנהיגים
שמוטל עליהם להחזיר את גלעד הביתה", אמרו לחדשות 2 באינטרנט במשפחת שליט. "זוהי תפילה שיהיה להם הכוח והאומץ לכך".

את המתפללים הרבים שיגיעו מחר לכותל יקבל רב הכותל הרב שמואל רבינוביץ'. "זו תפילה חשובה ורגע של התייחדות של העם היהודי בתפילותיו עם גלעד שליט", אמר רבינוביץ' לחדשות 2 באינטרנט. "אני לא מיסטיקן. אני יהודי מאמין שכוח התפילה הוא כוח אדיר. התפילה יכולה לעשות דברים שנראים קשים לכולנו, ואני מאמין שאם כולנו נתפלל מכל הלב - התפילה הזאת תגיע לבורא עולם והוא ישוב לציון ברינה".

רב הכותל סיפר כי תפילות למען שליט מתקיימות בכותל המערבי לא רק ביום הולדתו, אלא לאורך כל השנה. "הפעם זו תפילה שקבוצת חברים מקיימת ביום הולדתו העברי", הסביר. "אני קורא להמוני בית ישראל בכל בתי הכנסת בעולם להצטרף לתפילה".

בהכנת הידיעה השתתף ירון שניידר

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

מו"מ לשחרור שליט - סיקור מיוחד:

"סעדאת הועבר כהכנה לעסקת שליט"

משלחת חמאס הגיעה במפתיע לקהיר - "ללא קשר למו"מ עם פת"ח"

חמאס: מאיפה מובארק יודע אם שליט בחיים או לא?  

הווידאופדיה: גלעד שליט