בתולת ים בקריות? בריטניה כמרקחה

הדיווחים אודות בתולת הים שנצפתה בקריית ים מסעירים גם את האימפריה הבריטית הגדולה. רשת סקיי ניוז פרסמה דיווח מיוחד בנושא: "את הנימפה ניתן לראות רק בשעות הערב עם שקיעתה של החמה". ובמקביל, תושבי העיר מציפים את החופים ואת המוקד הטלפוני של העירייה

לא רק קריית ים רועשת - גם בריטניה כמרקחה: הדיווחים הבוקר אודות בתולת הים שנצפתה בקריית ים פרסו להם כנפיים עד לבריטניה הרחוקה.

רשת סקיי הבריטית מדווחת גם היא על התגלית המופלאה למיליוני צופיה וגולשיה. "את הנימפה ניתן לראות רק בשעות הערב, עם שקיעתה של החמה", מדווחת רשת החדשות ומוסיפה בהתרגשות כי בתולת הים נצפתה כבר על ידי עשרות אזרחים בחודשים האחרונים.

ברשת סקיי גם החליטו לברר מהיכן לעירייה יש מיליון שקלים - הפרס המובטח למי שיוכיח את קיומה של בתולת הים. העייריה הבטיחה לרשת כי לא תהיה שום בעיה לשלם את הכסף, כי הרבה יותר כסף יישפך לעיר מתיירות אם אכן כצעקתה.

הטוקבקיסטים באתר הרשת היו קצת יותר ציניקנים ביחס לתגלית המרעישה. "אני משוכנע שמדובר בתרגיל יחצ"נות", כתב הטוקבקיסט הבריטי סיימון. "קריית ים היא חורבה עם מים מזוהמים. יותר סביר שמה שנצפה היא מוטציה גרעינית שנוצרה כתוצאה מהזיהום".

תושב העיר: "עד היום התביישתי להודות בכך"

אל מול הסרקזם הבריטי, בקריית ים ממש לא מתייחסים לסיפור כבדיחה. בעירייה מדווחים כי מאז התפרסם הדיווח על התגלית, התקבלו עשרות שיחות טלפון למוקד העירוני. בנוסף, אזרחים מודאגים מצוידים במשקפות מנסים לאתר את הבתולה הקדושה.

בנוסף לאזרחים שמבקשים הנחיות מדויקות למיקום הספציפי שבו נצפתה בת הים, הגיע למוקד העירוני גם דיווח מפי אזרח עירני אחר. "האמת היא שראיתי את הבתולה עוד לפני זמן רב", סיפר אחד התושבים לקברניטי העירייה. "התביישתי להודות בכך, אבל עכשיו אני מרגיש בטוח לחשוף את זה".

ראיתם את בתולת הים וברצונכם לשתף אותנו? שלחו לנו את התמונה במייל האדום.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק