אם התינוק הנטוש מי-ם: "אחיו בן ה-15 שכח אותו בתחנה"

הפעוט בן השנה נמצא בעגלה בסמוך לתחנת אוטובוס ברחוב הנביאים בעיר. אמו הגיעה למגרש הרוסים שעות לאחר מכן והטילה את האחריות על אחיו הגדול - ושוחררה עם התינוק. רק השבוע: 3 תינוקות נשכחו במכונית בחום הכבד

תינוק בתחנת אוטובוס. אילוסטרציה (חדשות 2)

תושבת ירושלים עוכבה הערב לחקירה ושוחררה באזהרה, לאחר שתינוקה אותר כשהוא עזוב בעגלה בתחנת אוטובוס ברחוב הנביאים בעיר. כוחות משטרה שנקראו למקום לקחו את התינוק אל רשויות הרווחה. בחקירתה במגרש הרוסים סיפרה האם כי אחיו בן ה-15 של הפעוט "שכח אותו" כשהם עלו לאוטובוס כשהמשפחה הייתה בדרכה לביתה. "מייד כשנודע לי על חסרונו של בני, פניתי למשטרה", אמרה בחקירה.

האירוע היום מצטרף לשורה של מקרים דומים מהתקופה האחרונה. רק השבוע דווח על שלושה תינוקות בגילאים שישה עד שמונה חודשים, שחולצו ממכונית בה היו, ואשר חנתה ברחוב המייסדים בכפר סבא.  עוברי אורח שהבחינו בתינוקות ניסו לחלצם, אך מצאו שהמכונית נעולה. הם הזעיקו למקום כוחות משטרה וכיבוי אש שניפצו את החלונות ופרצו למכונית. מפתח המכונית נשאר בתוכה, מה שהעלה את ההשערה שהמטפלת של הילדים נתקעה מחוצה לה מבלי יכולת לפתוח את הדלת.

נצרת: הבן נשכח במכונית ב-37 מעלות

זמן קצר לאחר מכן הגיעה למקום תושבת כפר סבא בת 35 שטענה שהמכונית שייכת לה. השוטרים עיכבו אותה לחקירה בחשד להזנחת חסרי ישע. בתשאול קצר התברר כי אחד מהתינוקות היא בתה ושני התינוקות האחרים הושארו אצלה להשגחה. "היא לא משתפת פעולה עם החוקרים ואנחנו עדיין מנסים להבין מה גרם לה להשאיר את הילדים", הוסיפה פקד נפתלי.

לפני כשבועיים הגיע תושב נצרת לבית החולים בעיר לצורך בדיקה והשאיר את בנו במכונית בחום של 37 מעלות. עוברת אורח שחלפה במקום הזעיקה את המאבטחים והם חילצו אותו במצב של תשישות. רק לאחר חיפושים בין מסדרונות בית החולים נמצא האב שהסביר: "נכנסתי רק לכמה דקות".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

עוד בנושא:

התמונות: אם מצאה את בתה במכונית

פעוט נשכח במכונית - האם צעקה על מד"א