אם שותים - לא יורדים מהמטוס

תייר שהגיע בצהריים לארץ שתה קצת יותר מדי במטוס. כשירד במדרגות המטוס, מעד ונפל כל הדרך למטה. למזלו על המטוס היה צוות רפואי שהגיע לטפל בתיירת אחרת וכך הוא זכה לטיפול רפואי מהיר שהציל את חייו

אילוסטרציה (AP)

"לפעמים תזמון זה הכל בחיים", כך סיכם הפרמדיק איתן נוסבאום את התאונה שקרתה היום בנמל התעופה בן גוריון. תייר שהגיע מרוסיה שתה כנראה כמה כוסות טובות לפני הנחיתה. כשירד מהמטוס בנמל התעופה בן גוריון מעד והתגלגל כל הדרך למטה. למרבה המזל, היה צוות רפואי על המטוס שטיפל בו ישירות.

"הגענו לשדה התעופה בלי קשר למקרה, כדי לקבל את פניה של נוסעת מרוסיה שהגיעה לעבור טיפול בארץ", סיפר לחדשות 2 באינטרנט איתן נוסבאום ממגן דוד אדום, תחום ירקון, שטיפל בתייר. "לפתע שמענו חבטות וכשהבטנו לאחור ראינו את האדון נופל במדרגות המטוס".

"ראינו שהוא נפצע בראש ומיהרנו להעניק לו טיפול מציל חיים כיוון שהוא נחבל בראשו מהנפילה", מתאר איתן. "במקביל הזעקנו טיפול נמרץ שפינה אותו לבית החולים.

עדי ראייה דיווחו שהאיש התנדנד עוד בזמן הטיסה וככל הנראה כשהמטוס נחת הוא כבר היה בגילופין. מבית החולים תל השומר נמסר שהתייר נחבל בעינו, אך מצבו קל ויציב והוא יישאר להשגחה ביממה הקרובה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק