החבר נהרג, הנהג משחזר - ומתייפח

בקול חנוק מבכי מתאר נהג המכונית מה שהוא זוכר רגעים לפני התאונה הקטלנית ברחובות. "נסעתי מהר, עליתי עם הגלגל השמאלי-קדמי שלי על המדרכה ומשם איבדתי את ההכרה", הוא מספר ומכחיש ששתה אלכוהול. צפו בריאיון עימו

הוא לא זוכר הרבה מאותו רגע נוראי. רק מרגיש על בשרו את הכאב החד שיישאר עמו כל החיים. שעות ספורות לאחר תאונת הדרכים הקטלנית ברחובות, בה נהרג חברו בן ה-18 ואחותו בת ה-16 נפצעה קשה מאוד, מנסה הנהג לעכל את הטרגדיה.

"נסעתי מהר, עליתי עם הגלגל השמאלי-קדמי שלי על המדרכה ומשם איבדתי את ההכרה", סיפר בקול חנוק. הוא לא זכר האם היה חגור, אך לדבריו אחותו סיפרה לו שכן. מה שברור הוא ששני הנפגעים בתאונה - לא היו חגורים.

"לא אחד ששותה"

במשטרה ממשיכים לבדוק האם הנהג הצעיר, שמחזיק ברישיון רק שמונה חודשים, נסע במהירות גבוהה מהמותר והאם נהג בשיכרות. "אני לא אחד ששותה אלכוהול",  הכחיש בבית החולים.

בשבוע הבא צפויה הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד נהג אחר- צביקה בירנבאום, שהיה מעורב בתאונה בה נהרגו שניים מחבריו במאי האחרון. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי הנהג יואשם בעבירות של הריגה ונהיגה בשיכרות. בתאונה נהרגו מיקי גלין ובר לייכטר. צעיר נוסף, עמיחי הרן, נפצע.

בירנבאום נפצע קשה בתאונה בנתיבי איילון, ופונה לבית החולים איכילוב שם עבר סדררת ניתוחים ולאחר מכן הועבר לטיפול שיקומי בבית החולים תל השומר. מיד לאחר התאונה נלקחה ממנו בדיקת דם שגילתה כי הוא נהג תחת שיכרות. הבדיקה הוכיחה מעל לכל ספק שבדמו הייתה כמות אלכוהול מעל המותר בחוק.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק