קרוב של "האם המרעיבה": "צחקנו כשקראנו את כתב האישום"

למרות האישומים החריפים נגד "האם המרעיבה", בני משפחתה עדיין בטוחים שהאמת תצא לאור. בשיחה שקיים עם חדשות 2 באינטרנט טוען קרוב משפחתה של האם: "אנחנו בטוחים שנוכל להפריך שזה באמת כלום"

האם החשודה בהרעבה. ארכיון (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש היום נגד "האם המרעיבה" בבית המשפט המחוזי בירושלים. הפרקליטות מגוללת מסכת של תיאורים מזעזעים שהאם ביצעה כביכול, אך קרובי משפחתה של האם עדיין בטוחים שמדובר בהגזמה ביחס למה שקרה במציאות.

"צחקנו כשקראנו את כתב האישום - עם כל הדיבורים והראיונות זה מה שיצא?", תוהה בקול רם קרוב משפחתה של האם בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אחרי שלושה שבועות בתקשורת זה באמת מצחיק, ואנחנו בטוחים שנוכל להפריך שזה באמת כלום, שזה שום דבר".

בן המשפחה התפלא על כמות העדים שמופיעים בכתב האישום. "אם הייתי יודע שהולכים לזמן כל כך הרבה אנשים לעדות בנושא, הייתי מציע להם לפתוח דפי זהב", הוא אומר בגיחוך.

"המשטרה לא יכולה להיכנס למאה שערים?"

לדבריו, המשפחה שיתפה פעולה עם המשטרה לאורך כל הדרך. "כשביקשו שהיא (האם) תבוא לחקירה, יכולנו לטעון שהיא לא מרגישה טוב, אבל לא עשינו את זה", הוא אומר. "חקירה במשטרה היא הרבה פחות נעימה מדיון בבית המשפט".

בנושא אחד יש לו טענות קשות כלפי רשויות החוק. "המדינה לא מתביישת להגיד שהיא לא יכולה להיכנס למאה שערים?", שאל בן המשפחה בפליאה. "בעבר שוטרים נכנסו, היה פיקוח, אפילו כיבדנו אותם בעוגיות וקפה".

אך למרות התיאורים הקשים כלפי האם שמופיעים בכתב האישום, הוא נותר אופטימי ולא צופה שתהיה התלהטות מחדש של הרחוב החרדי. "תחושות הבטן שלי אומרות שכל שופט שישמע את הטיעונים וישמע שהמשטרה כן הייתה במאה שערים בעבר - לא ישנה את תנאי המעצר, לכן לא נראה שהמצב בשטח ישתנה לרעה", העריך.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק 

האם המרעיבה - סיקור מיוחד:

כתב אישום מזעזע נגד "המרעיבה"

האם המרעיבה מדברת: עשו עליו את כל הניסויים בעולם

המשטרה והפרקליטות: האם תואשם גם בפגיעה וחבלה

בלעדי: כך נראה הילד "המורעב" לפני 4 חודשים

"רחמים על הילד, אל תתנו לה לחזור אליו"

בלעדי: דוח רפואי מעלה חשש שהילד הוכה

מיוחד: ביקור בבית בו שוהה האם המרעיבה

פשרה: האם תישלח למעצר בית 

הוארך ביומיים מעצרה של האם המרעיבה

מה זה בעצם תסמונת מינכהאוזן?