כולם מחזיקים אצבעות לעמית הקטנה

אחרי האכזבה, הכאבים והטיפולים הקשים תעבור עמית קדוש בת ה-6 ניתוח מיוחד בארה"ב שעשוי להגביר את סיכוייה להחלים. "אנו קרובים כל כך להגשים חלום נוסף בדרך הארוכה שעוד לפנינו", אומרת משפחתה בתקווה

מקווים לטוב. עמית קדוש (חדשות 2)

כחצי שנה לאחר שריגשה מדינה שלמה, ניצבת עמית קדוש בפני הרגע הגורלי בחייה. היום בצהריים צפויה חולת הסרטן בת ה-6 לעבור הליך רפואי מיוחד בארה"ב, בו יושתלו בגופה תאי גזע מדם טבורי.

"סוף סוף לאחר כל המירוץ המטורף והמאמצים הרבים אנו קרובים כל כך להגשים חלום נוסף בדרך הארוכה שעוד לפנינו", כתבו בני משפחתה באתר מיוחד שהוקם עבור עמית.

"אנו חוזרים ומודים לכולם על התמיכה, החיבוק והאהבה הגדולה שכולכם נותנים לנו לאורך כל הדרך", הדגישו הוריה, נעמי ויובל. "בזכות הכוח הזה אנו ממשיכים במסענו הבלתי מתפשר להשגת המטרה האחת והיחידה".

לפני כחודש, בתום סבב התייעצויות עם מיטב הרופאים בארץ ובעולם, החליטה משפחתה של עמית לבצע את ההשתלה ממנת חבל דם טבורי במרכז הרפואי בצפון קרוליינה. משפחת קדוש קיוותה כי במבצע המיוחד בו נאספו כ-80 אלף דגימות דם יאותר תורם מח עצם מתאים לעמית, אך זה לא נמצא.

"למרות שההשתלה איננה אידיאלית מבחינה רפואית ומח עצם תואם היה עדיף בהרבה, לדברי הרופאים הם מאוד אופטימיים לגבי ההצלחה של ההשתלה ומדברים איתנו על אחוזי הצלחה די גבוהים", הסבירה המשפחה . "עמית מאוד מאוד שמחה ומתרגשת לקראת ההשתלה, ומרגישה בסך הכל טוב - הן מבחינה גופנית והן מבחינת מצב הרוח".

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

האמנים התגייסו למען נויה בת ה-3