הנעדר אותר ושלח SMS: "אני בסדר"

יהודה בן עמי, בן 53 שנעדר מאז יום רביעי האחרון, אותר הערב ביער בעש"ט הסמוך להר מירון, שעות לאחר שאותרה במקום מכוניתו. הרקע להסתתרות שלו, ככל הנראה, הוא סכסוך כספי עם אחיו. גורם משטרתי: "ייתכן ונחייב אותו על הוצאות החיפושים"

יהודה בן עמי, בן 53 שנעדר מביתו במושב לימן בצפון מאז יום רביעי שעבר, נמצא הערב חי ובריא ביער סמוך להר מירון בצפון. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי בן עמי הסתתר ביער בגלל סכסוך כספי עם אחיו בגלל הנגריה המשותפת שלהם.

מוקדם יותר אותרה ביער בעש"ט מכונית הסיטרואן ברלינגו הלבנה של בן עמי, ואז החלו כוחות משטרה רבים לחפש אחריו באזור, וכאמור הוא אותר. לאחר מציאתו שלח הודעת אס.אם.אס למשפחתו, בה כתב "אני בסדר".

גורמים במשטרה אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי ייתכן ובן עמי יחוייב בגין הוצאות החיפושים הנרחבים אחריו. דובר מרחב גליל, רפ"ק ערן שקד, מסר: "נמצא בריא ושלם הנעדר יהודה בן עמי בסמוך למקום מציאת הרכב באיזור יער מירון. מודה לכולם על ההשתתפות בחיפושים".

הטלפון הנייד אותת בפעם האחרונה בקניון הקיריון

האיכון הסלולרי האחרון שהמשטרה איתרה של בן עמי, לפני שאותר כמובן, היה בקניון ה"קריון" לאורך שעות ארוכות בליל יום רביעי בשבוע שעבר. ייתכן שביקר בקניון לצורך קניית מצרכים לימי ההסתתרות.

מאז רביעי בערב, עשרות בני משפחה וחברים לא הפסיקו לדאוג ליהודה. הוא נראה לאחרונה ביציאה מהנגריה שלו בקריית ביאליק, והודיע למשפחתו כי הוא יוצא ממקום עבודתו בדרך לביתו. בני המשפחה חיכו לו לארוחת הערב – אבל הוא מעולם לא הגיע לארוחה הזו.

בשבת: "נעלם כאילו בלעה אותו האדמה"

בן-עמי בן ה-53 הוא כאמור בעל נגריה באזור התעשייה קריית ביאליק. הוא נשוי ואב לשני ילדים. בני משפחתו דיווחו במשטרה על היעדרו ביום רביעי האחרון סמוך לחצות, כשבושש להגיע לארוחת ערב.

"הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה", אמרה בשבת לחדשות 2 באינטרנט חולי רז, שהייתה עם בן-עמי בגרעין בעבר. "אין לנו קצה חוט. לא מדובר בהיעלמות רגילה ולכן אנחנו מאוד חוששים לחייו". משטרה, בני המשפחה והחברים במושב ובסביבה חיפשו אחריו בימים האחרונים. הם סרקו את הדרך בין מקום עבודתו לביתו, ואת כל אזור הגליל.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק