כבר 3 שבועות: מורן בת ה-16 עדיין נעדרת

למשפחתה של הנערה מיבנה אין קצה חוט. "עוברים עליי ימים קשים, ונראה שהמשטרה לא מתייחסת לנושא ברצינות", אומרת אמה גלית בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אני דואגת ולא יודעת מה קורה איתה"

ראיתם את מורן? פנו למשטרה (חדשות 2)

"עוברים עליי ימים קשים מאוד, אני לא ישנה בלילות, ואם אני נרדמת לרגע אני מתעוררת בבעתה" - כך אומרת הבוקר, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, גלית מרחבי מיבנה שבתה מורן בת ה-16 נעדרת מזה שלושה שבועות.

"המשטרה עדיין מחפשת אחריה, אבל נראה כאילו הם לא לוקחים את זה ברצינות", מוסיפה האם המודאגת. "היא נעדרת כבר שלושה שבועות, אבל הם כנראה מחכים שיקרה משהו כדי לפעול". מרחבי אומרת כי ביום חמישי שעבר התקשר צעיר וסיפר כי בתה נראתה באשדוד. "מסרתי את המידע למשטרה, אבל היא לא נמצאה".

לשאלה האם חבריה של מורן שמעו משהו ענתה האם: "הם לא מספרים כלום, כנראה מחפים אחד על השני. אני כבר לא יודעת מה לעשות, לא יודעת מה קורה איתה, דבר כזה מעולם לא קרה בעבר".

בשבוע שעבר סיפרה מרחבי כי היא חושדת שבתה ברחה מהבית. "היא לקחה את תיקה, יצאה מהבית, סיפרה שהיא הולכת למקום מסוים, אך לא באמת הגיעה ליעדה", אמרה.

גובהה של מרחבי הוא 160 ס"מ, מבנה גופה רזה, שיערה חלק וארוך עד לכתפיים צבוע בצבע בהיר, ועיניה חומות. כל היודע דבר על מקום המצאה מתבקש להודיע לתחנת משטרת מוריה או לכל תחנת משטרה אחרת בחיוג 100.

מי ראה את יהודה בן-עמי?

מאז יום רביעי בערב עשרות בני משפחה וחברים לא מפסיקים לדאוג ליהודה בן-עמי שנעלם. הוא הודיע למשפחתו כי הוא יוצא ממקום עבודתו בקריות לביתו במושב לימן בגליל המערבי. הם חיכו לו לארוחת ערב – אבל הוא מעולם לא הגיע לארוחה הזו.

בן-עמי בן ה-53 הוא בעל נגריה באזור התעשייה קריית ביאליק. הוא נשוי ואב לשני ילדים. בני משפחתו דיווחו במשטרה על היעדרו ביום רביעי האחרון סמוך לחצות, כשבושש להגיע לארוחת ערב.

"הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה", אמרה הערב לחדשות 2 באינטרנט חולי רז, שהייתה עם בן-עמי בגרעין בעבר. "אין לנו קצה חוט". המשטרה, בני המשפחה והחברים במושב ובסביבה מחפשים אחריו בימים האחרונים. הם סורקים את הדרך בין מקום עבודתו לביתו, ואת כל אזור הגליל.

אם ראיתם או שמעתם משהו שעשו לסייע לאתרו, אנא התקשרו לתחנת המשטרה הקרובה או למוקד 100. תיאורו: גובהו 1.80, עיניו חומות, שיערו ארוך שחור ומאפיר. הוא לבש חולצת טריקו בהירה ומכנסי ג'ינס. נהג בכלי רכב מסוג ברלינו לבן עם גגון שמספרו 40-869-16.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק

צעיר ישראלי נעדר בהודו