בת 12 דקרה את עצמה במהלך ריב עם אחיה

אח בן 10 ואחותו בת 12 מהכפר קרע רבו אחד עם השני. בשלב מסוים כנראה דקרה הילדה את עצמה עם חפץ חד. הוריה הבהילו אותה לביה"ח כשהיא פצועה במצב בינוני

פצעה את עצמה בריב. ארכיון (רויטרס)

ריב בין שני אחים קטנים הוא דבר די שגרתי בכל משפחה. אבל בדרך כלל זה לא נגמר בדקירה ובפציעה בינוני, כפי שהתרחש הערב בכפר קרע.

ילדה בת 12 הגיעה הערב יחד עם הוריה לבית החולים הלל יפה בחדרה. הרופאים הבחינו בפצע דקירה שנגרם מחפץ חד בבטנה. חוקרי המשטרה עורבו מיד בבדיקת האירוע.

אלון עפרי, סגן מפקד תחנת עירון, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על הגרסה של ההורים. לדבריהם, בת ה-12 ואחיה בן ה-10 רבו ביניהם. במהלך הריב נטלה האחות כלי חד וככל הנראה פצעה את עצמה.

"כל הגורמים הרלוונטים עודכנו, וכשנוכל לקחת ממנה עדות מסודרת נעשה זאת", אמר עפרי.

בן 11 "נופח" במדחס אוויר

בשבוע שעבר נחרדו הפראמדיקים של מד"א כשהוזעקו לטפל בקריאה בכפר כנא: ילד בן 11 מהיישוב פונה במצב קשה לבית החולים העמק בעפולה, לאחר שלגופו הוחדר צינור המחובר למדחס.

הילד הגיע לבית החולים כשהוא נאנק מכאבים וסובל מפגיעה פנימית קשה, והוכנס מיד לחדר הניתוח. לאחר שעות ספורות הוא יצא מחדר הניתוח.

בבדיקת האירוע התברר שצינור של מדחס, המשמש לניפוח גלגלי רכב, הוחדר לישבנו של הילד כשהיה בפנצ'ריה סמוך לביתו. אחרי שעות ספורות נעצר קרוב משפחתו של הילד, בן 14, בחשד שביצע את המעשה.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?