דודתה של נעה: איימו עלי שאפסיק להתראיין

שבוע קשה עבר על משפחת מיכאל. לפני שמונה ימים איבדה ליזה את בתה נעה לאחר שאביה, אסף גולדרינג, חנק אותה למוות וניסה להתאבד. היום יעלו בני משפחתה של נעה לקברה בבית העלמין בירושלים. אחותה של ליזה מבקשת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט רק דבר אחד: "שאסף יישב בכלא כל חייו"

ליזה מיכאל, אמה של הילדה נועה גולדרינג ובני משפחתה יעלו היום לקברה של נעה בבית העלמין גבעת שאול בהר המנוחות בירושלים בתום ימי השבעה. כזכור, בליל שישי שעבר בן זוגה בנפרד של מיכאל - אסף גולדרינג רצח את בתם המשותפת בחניקה.

"עובר על כולנו שבוע של גיהינום, ובמיוחד על ליזה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט אחותה של ליזה, אלונה עדות. "לפעמים כשיש לך סיוט, אתה מתעורר ממנו, ועכשיו יש הרגשה שאתה חי בסיוט במשך שבוע ללא יכולת להתעורר ממנו", היא מתארת.

"אני לא רואה איפה יש נקודות אור אי שם ברקע, הדבר היחיד שעומד כרגע לעיני המשפחה זה השיקום של ליזה ושאסף יהיה כל חייו כל חייו בכלא", היא אומרת בנחרצות. "אם הוא יצליח להשתחרר על סעיף אי שפיות זאת תהיה בושה למערכת ובזבוז לאינטליגנציה של הציבור".

"לדעת שדמה של נעה לא נשפך לחינם"

אך סבלה של המשפחה לא מסתיים בטרגדיה הקשה שעברו. בימים אלה קיבלה עדות איומים. "האיומים הם כנראה על כך שאני מתבטאת בתקשורת", היא מסבירה. לדבריה, אחותה ליזה חרדה לה ולילדיה. "כולם מסביבי מבקשים שאפסיק להתראיין, אבל אני לא אפסיק עד שהאמת תצא לאור. עד שהציבור לא יבין שמדובר במישהו שתכנן את הדבר במשך שבועות".

דודתה של נעה ז"ל סבורה שליזה בהחלט רוצה לדבר. "אני לא יודעת מתי זה יהיה", היא מציינת. "היא רוצה שהצדק ייעשה כדי לדעת שדמה של נועה לא נשפך לחינם".

בתוך התקופה הקשה שעוברת על אחותה ועל בני המשפחה היא מוצאת בכל זאת נקודת אור אחת. "אני שמחה שיש לנו משפחה גדולה ומלוכדת זה מה שמחזיק את ליזה", אמרה. "כל החברות שלה והאנשים מהעבודה שדאגו להגיע בשבוע הנוראי הזה - שבוע שבו אתה רואה רק שחור".

רצח הילדה נעה - סיקור מיוחד:

התמונות האחרונות של נעה ז"ל

אמה של נעה ספדה לה בדמעות

"נוודא שדמה של נעה הזועק מהאדמה - לא נשפך לחינם"

חקירת המשטרה: "נעה סירבה לממתק - והאבא חנק אותה"

סבתה של נעה: "שיילך לכיסא חשמלי"

אב רצח את בתו וניסה להתאבד

 

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק