חבריו של הנעדר מהצפון לא מבינים לאן בלעה אותו האדמה

יהודה בן-עמי מהמושב לימן הבטיח ביום רביעי בערב לבני משפחתו שהוא בדרך לארוחת הערב בבית. עד היום הם מחכים לו מודאגים. יחד עם חברים ושכנים הם מחפשים אחריו ברחבי הגליל. אולי אתם תוכלו לסייע?

לאן הוא נעלם? יהודה בן-עמי (משפחת בן-עמי)

מאז יום רביעי בערב עשרות בני משפחה וחברים לא מפסיקים לדאוג ליהודה בן-עמי שנעלם. הוא הודיע למשפחתו כי הוא יוצא ממקום עבודתו בקריות לביתו במושב לימן בגליל המערבי. הם חיכו לו לארוחת ערב – אבל הוא מעולם לא הגיע לארוחה הזו.

בן-עמי בן ה-53 הוא בעל נגריה באזור התעשייה קריית ביאליק. הוא נשוי ואב לשני ילדים. בני משפחתו דיווחו במשטרה על היעדרו ביום רביעי האחרון סמוך לחצות, כשבושש להגיע לארוחת ערב.

"הוא נעלם כאילו בלעה אותו האדמה", אמרה הערב לחדשות 2 באינטרנט חולי רז, שהייתה עם בן-עמי בגרעין בעבר. "אין לנו קצה חוט". המשטרה, בני המשפחה והחברים במושב ובסביבה מחפשים אחריו בימים האחרונים. הם סורקים את הדרך בין מקום עבודתו לביתו, ואת כל אזור הגליל.

אם ראיתם או שמעתם משהו שעשו לסייע לאתרו, אנא התקשרו לתחנת המשטרה הקרובה או למוקד 100. תיאורו: גובהו 1.80, עיניו חומות, שיערו ארוך שחור ומאפיר. הוא לבש חולצת טריקו בהירה ומכנסי ג'ינס. נהג בכלי רכב מסוג ברלינו לבן עם גגון שמספרו 40-869-16.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק