חלפון בריאיון בלעדי: אני לא זוכר בכלל שירו בי

השחקן שנפצע מיריות במהלך ניסיון לחסלו מדבר מהמיטה בביה"ח בו הוא מאושפז. "אין לי סכסוך עם אף אחד", אמר בניסיון להפריך את השמועות. מהירי עצמו הוא לא זוכר דבר. "כשהגעתי לבית חולים הרופאה אמרה לי שירו בי", סיפר. "הייתי המום"

האיש שכנראה יודע הכי מעט על תקרית הירי בה נפצע שחקן כדורגל העבר פליקס חלפון הוא חלפון עצמו. "אני לא זכור כלום מהאירוע", אמר הערב חלפון בריאיון בלעדי לחדשות 2 ממיטתו בבית החולים איכילוב בתל אביב. "כשהגעתי לבית חולים הרופאה אמרה לי שירו בי. הייתי המום".

חלפון סיפר את מה שהוא כן זוכר מאותו ערב. "אני זוכר שהייתי בבר, שתיתי, דיברתי עם שתי בחורות, ומאז אני לא זוכר כלום", אמר. "אני לא זוכר שרבתי עם אנשים. אמרו לי שרבתי איתם ושהם חיכו לי בחוץ וקפצו עליי. אני לא זוכר. אני לא מבין לאיזה רמה הגענו. אסור לנו לצאת לבלות? העיקר שאני בריא ושלם".

לשחקן העבר היה חשוב להדגיש כי הוא לא הסתבך עם גורמים פליליים. "אני לא הולך עם עבריינים ואין לי סכסוך עם אף אחד", אמר. "חשוב לי להפריך את כל השמועות".

החשודים: שני אחים

חלפון נורה, על פי החשד, על ידי שני אחים מתל אביב, בני 33 ו -20. הם נעצרו אך פרטי זהותם נאסרו לפרסום. על פי החשד האח המבוגר רכב על אופנוע וירה בחלפון, ואילו האח הצעיר סייע לו.

כוחות משטרה ורפואה שהגיעו למקום האירוע ברחוב הרכבת בתל אביב, סמוך לאחד המועדנים, מצאו את שחקן העבר ירוי בבטנו וברגלו. הוא פונה לבית החולים איכילוב, שם נותח. תחילה הוגדר מצבו קשה, אך במהלך סוף השבוע השתפר מצבו, וכרגע הוא מוגדר בינוני.

אמש הצגנו בחדשות 2 צילומים מיוחדים שתיעדו את רגעי הדרמה שמיד אחרי ניסיון החיסול של חלפון בזירת ההתנקשות. בנוסף הצגנו גם צילומים שלו כשתועד שעות ספורות לפני התקרית, כשצפה במשחק הכדורגל של מכבי נתניה בליגה האירופית. חלפון נראה יושב באיצטדיון בלומפילד, כשהוא מתבדח עם השחקן אקי אבני שישב לצידו.

בשנים האחרונות עלה שמו של חלפון יותר בהקשר הפלילי, ופחות בהקשר הספורטיבי. רק לפני שלוש שנים השתחרר כדורגלן העבר מכלא מעשיהו, שם ריצה עונש מאסר בגין ניסיון הברחת סמים. במאי השנה נעצר חלפון בחשד להטרדה מינית של צעירה בת 22, ובראשית השנה אף נקשר שמו בפרשת זיוף צ'קים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק